You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Jak urządzić współczesne biuro tak by skupić się na specjalności danej firmy, charakterze pracujących oraz charakteru jaki firma reprezentuje?

on Mar 30, 2023
Coraz więcej firm zawierza specjalistom w dziedzinie architektury wnętrz zaprojektowanie swego lokum tak by biuro i firma odzwierciedlały swój charakter. Nieraz już pracodawca całkowicie zmienia przekonania na temat wpływu otoczenia na nastrój pracownika. Okazuje się, że efektywny pracownik to głównie szczęśliwy pracownik. Obecnie stawia się na oryginalne wnętrza i ciekawe rozwiązania, które mają umilić czas spędzany w pracy.

w sali konferencyjnej
Author: Tim Walker
Source: http://www.flickr.com
Biuro winno być wizytówką firmy. Urządzając współczesne biuro trzeba skupić się na branży danej firmy, charakterze właścicieli oraz profilu jaki firma przedstawia. Dzisiaj możemy z pewnością ukształtować biuro, które będzie połączone z designem, indywidualizmem i ekstrawagancją. Biuro winno robić przede wszystkim dobre wrażenie na klientach odwiedzających je. Dzięki przemyślanej aranżacji wnętrza, odzwierciedlającej charakter firmy, klienci z większą chęcią zaufają i skorzystają z twoich usług (pewnie okaże się przydatne: ). W nowoczesnym biurze ważni są ludzie którzy tam pracują. Inaczej zorganizujemy wnętrza dla osób pracujących w branży artystycznej, grafików, projektantów, a odmiennie dla księgowych czy prawników. Ważne jest, by osoby pracujące tam, mogły identyfikować się z miejscem pracy. Powierzchnia powinna pobudzać pozytywnie do postępowania. Słoneczne przestrzenie z mocnymi akcentami kolorystycznymi wprowadzają współczesny charakter i design. Urządzając biuro, trzeba pamiętać o tym, co ma sobą przedstawiać. Co innego jest przecież potrzebne w salonie fryzjerskim a co innego w gabinecie lekarskim - tu odkryjesz więcej szczegółów na temat. Stosownie zaprojektowane biuro i firma to znakomita wizytówka.

Na przykład lokal z akcentem francuskiego glamour to propozycja na nowoczesne biuro. Górują tutaj monochromatyczne kolory: biały, czarny i szary. Kropla energetycznej czerwieni dodaje całości designerskiego akcentu. Jedna ze ścian może być ozdobiona strukturą naśladującą beton. Na jej tle możemy postawić oryginalne biurko o lśniąco białym blacie. Do tego obraz z czarno-białej ceramicznej mozaiki sąsiadujący z czarną ścianą malowaną farbą tablicową. Białe meble delikatnie wtopią się w tę wysmakowaną scenografię, którą podkreśla sceniczne oświetlenie.Następną propozycją może być równie nowoczesne i designerskie biuro ale pachnące surową Skandynawią. Styl dopasowany do pomalowanej na biało dębowej podłogi.

Do tego nietuzinkowe, piękne schuttersy, kamienna ściana również w bieli. Jedna ściana może być ozdobiona mocnymi, graficznymi czarno-białymi pasami, wślizgującymi się na podłogę. Wystarczy jeden soczysty limonkowy akcent np. na starych drzwiach. Resztę stanowić będą wysmakowane dodatki: lampy, niepowtarzalna biała sofa i praktyczny w tym wnętrzu telewizor. Jako mocny akcent, możemy jedną ścianę zamalować na czarno farbą tablicową. Dodatkowa powłoka farby magnetycznej da nam powierzchnię, po której można pisać nie tylko kredą, lecz również przyczepiać magnesem kartki. Można wydzielić też kącik wypoczynkowy. Dwa wygodne fotele w kolorze kamiennego beżu oraz oryginalny regał. Dużo osób mówi, że minimalizm i prostota daje poczucie nowoczesności.