You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Jak wzbogacić swoje życie w małżeństwie?

on Jan 5, 2022
Wcześniej czy później bardzo dużo osób przechodzi fazę, kiedy życie małżeńskie zaczyna powoli stawać się monotonne. Wszelkiego typu rzeczy, które do tej pory były dla nas tak niezwykle atrakcyjne, kiedy robiliśmy to spontanicznie, teraz stają się się nudne i powtarzalne. Kiedy widzisz, iż uprawiacie seks stale w takich samych pozycjach i miejscach, trzeba pomyśleć, co da się zrobić, aby dodać nieco pikanterii podczas zabaw.


Całująca się para
Author: Jason Corey
Source: http://www.flickr.com
Lekarze twierdzą, że pary, które wciąż próbują nowych pozycji, miejsc i gadżetów są nieustannie usatysfakcjonowane i udaje im się przez zdecydowanie dłuższy czas utrzymać ekscytację sobą nawzajem. Nieudane relacje partnerskie czasami mogą doprowadzić do niezwykle sporych problemów między dwójką ludzi. Niekiedy może wkraść się nuda, a wraz z nią żal, wspólne przerzucanie winy za nieudane pożycie.

Ta wskazówka spod linku (http://www.stajniaiskra.pl/art/348/z-nami-nie-ma-miejsca-na-nude.html) będzie Ci odpowiadać, ponieważ także traktuje o podnoszonym w niniejszym artykule wątku. Co nie mniej ważne, robi to w zajmujący sposób.

Należy zatem zadbać o własne przyjemności, a dodatkowo o dobro wspólnych, wzajemnych relacji. Można to zrobić np. odnajdując nowe sposoby na urozmaicenie w sypialni.

Idealne urozmaicenie mogą stanowić zabawki erotyczne. Jest ich bardzo dużo w sklepach. Jeśli wstydzisz się iść samemu do tradycyjnego sklepu, możesz skorzystać ze sklepów internetowych, które zaskakują naprawdę dużym asortymentem. Zabawki erotyczne wcale nie muszą oznaczać jakiejś perwersji. Wybór w sklepach tego rodzaju zazwyczaj jest bardzo rozmaity, w związku z tym bez wątpienia każdy znajdzie coś właściwego dla siebie.

Nieco urozmaicenia do sypialni może wprowadzić także seksowna bielizna damska. Również w tej sytuacji mamy niemało możliwości do wyboru: zaczynając od tych najbardziej subtelnych, skończywszy na tych najbardziej ekstrawaganckich.

Zazwyczaj przyczyną obumarcia fascynacji w związku wydaje się fakt, że każda z osób preferuje w łóżku inne aktywności. Czasem kobieta pragnie, żeby mężczyzna poświęcił trochę więcej czasu na całowanie. W innym przypadku to mężczyźnie brak jest trochę bardziej intensywnych bodźców niż bogato zdobione gorsety. Problemów może być mnóstwo, a rozwiązaniem bywa prawidłowa komunikacja w związku. Czasami powinniśmy natychmiast wyłożyć wszystkie karty na stół. Za sprawą poważnej rozmowy można wspólnie spróbować naprawić wspólne relacje.