You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Jakie gry MMO są dzisiaj warte naszego zakupu?

on Feb 14, 2015
Gra na konsoli
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Gry planszowe straciły na swojej popularności, gdy stworzono gry online. To współcześnie jeden z najchętniej wykorzystywanych sposobów na doskonałą rozrywkę nie tylko dla młodych ludzi. Grają tak samo nastolatki, jak też osoby dorosłe, które starają się znaleźć choćby odrobinę czasu na ulubioną grę i zapomnieć rzeczywistości. Tak wiele ludzi je uwielbia, a dodatkowo cechują się niewątpliwymi atutami. Jakimi? Uwielbiamy bowiem toczyć wielkie wirtualne starcia z komputerem.

Dodatkowe źródło ekscytacji pojawia się w podobny sposób, kiedy możemy w cyfrowych miejscach zmierzyć się z innymi, ludzkimi przeciwnikami. Taką ewentualność dają nam dzisiaj w szerokim zakresie rozumiane gry MMO, które stały się niebywale kultową odmianą gier komputerowych. Potrafią one na niesłychanie długi czas przyciągnąć nas do komputera, w związku z tym też warto wykorzystywać je z umiarem.
Społeczność internetowa
Author: wirtuale.pl
Source: wirtuale.pl
Pirate storm oraz Seafight to jedne z wielu gier, jakie można wyszukać w sieci. Przenoszą gracza w świat rodem z filmu „Piraci z Karaibów”, gdzie Internauci walczą o dominację na wodach jak również dążą do odnalezienia skarbu oraz pozyskania reputacji.

Na drodze czatuje na nich masa niebezpieczeństw, lecz też doskonała przygoda. Pirate storm i Seafight to rozrywka dla każdego, kto lubił w latach dzieciństwa legendy o pirackich podbojach. Dzięki temu najmłodsi mogą oswoić się ze sprzętem. Błyskawicznie nauczą się go obsługiwać. Ponadto, co jest korzystne i dla dorosłych, i dla dzieciaków, gry online rozwijają naszą spostrzegawczość, szczególnie w grach zręcznościowych.

Bezustannie trzeba coś przeskakiwać, gdzieś się dostać, przed czymś się schować, a nasza koncentracja również osiąga maksimum swojej możliwości. Podczas gry niejednokrotnie przyjdzie nam również zmierzyć się z innymi zawodnikami, w takim razie nasz rozwój powinien obowiązkowo przybierać jak najszybsze tempo. Jedynie takie nastawienie zagwarantuje nam sukces. Pokrewny tytuł stanowi także gra Damoria, która ukierunkowana jest na bardziej średniowieczne i zarazem rycerskie klimaty. Zarówno Pirate storm oraz Seafight , jak i Settlers Online, Travian, Farmerama, czy Grepolis to gry MMORPG.

Cechują się tym, iż gracze wcielają się w konkretną postać i rywalizują bądź współdziałają z różnymi graczami. Wszystkie wyszczególnione wyżej gry przyszły do nas z zagranicy. Jeśli chodzi o polskie gry MMORPG to można wyliczyć Imperium Stylu. Jest to zabawa zwłaszcza dla dziewcząt. Imperium Stylu polega na wcielaniu się w postać jednej z bohaterek a także kierowaniu jej wirtualnym życiem. Polskie gry MMORPG lata świetności mają jeszcze przed sobą. Być może wkrótce dostaną swoje pięć minut.