You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Jakie są najbardziej pożądane prezenty dla maluchów, czyli czemu gry planszowe od wielu lat cieszą się takim zainteresowaniem.

on Mar 30, 2023
Zakup prezentu nie należy nigdy do łatwych zadań. Głównie dlatego, że przyszły obdarowany zwykle nie podaje gotowej listy z życzeniami. No, może odstępstwem są listy od najmłodszych do Świętego Mikołaja, jednakże i ten dobry czas, gdy wie się bezbłędnie co cieszy malca, szybko przeminie. Później jest już o wiele trudniej. Zaś okazji do obdarowywania prezentami pojawia się w życiu multum.
Urodziny, mikołajki, przeróżne rocznice, czasami imieniny współpracownika i cała masa okazji po drodze, od chrzcin, poprzez komunie i wesela, na panieńskich kończąc. No i rzecz jasna podarunki dawane bez specjalnej okazji, takie spontaniczne bądź dla podkreślenia ważności bliskiej osoby. Za każdym razem pojawia się więc rozterka, co podarować, żeby chociaż odrobinę trafić w gust danej osoby oraz żeby nie popełnić gafy, szczególnie w przypadku podarunków przy bardziej oficjalnych okazjach.

granie
Author: Gabriele B.
Source: http://www.flickr.com
W przypadku dorosłego wybór bywa łatwiejszy, bowiem znając daną osobę można skojarzyć, jaki rodzaj prezentu mógłby sprawić jej radość.

Czytasz tu bardzo atrakcyjne tematy, ale kliknij bez obaw ten link, ponieważ to rzeczywiście unikalna strona www - ona także Cię zaciekawi!

Można podpytywać bliskich lub wprost zadać jej pytanie, co chce dostać - może film, zabawka, książka, gra komputerowa - The Wolf Among Us? Nieco gorzej jest, kiedy prezent kupuje się dziecku, dodatkowo nie całkiem bliskiemu, na przykład wyprawiania dziecka na imprezę urodzinową koleżanki z klasy. Wydawać by się mogło, że przy tak bogatej ofercie nie będzie z wybraniem właściwego prezentu. To jednak tylko złudzenie. Wachlarz towarów dedykowanych ogólnie dla dzieci i młodzieży jest bowiem bardzo podzielony na fragmenty związane z rozwojem, płcią oraz przede wszystkim zainteresowaniami pociechy. Nie można przecież podarować lalki z ogromną ilością ruchomych elementów malutkiej dziewczynce, bowiem może je zniszczyć, szybko zgubić albo wręcz połknąć.gry
Author: Robert Couse-Baker
Source: http://www.flickr.com
Większy chłopiec obśmieje szyderczo różnego rodzaju plastikowe miniatury maszyn budowlanych albo elektrycznych, gdyż krąg jego zainteresowań zdążył się już zapewne zawęzić do kilku konkretnych lub nawet jednego niedościgłego bohatera gry komputerowej lub filmu - kliknij. W takich sytuacjach zbawianiem okazują się gry karciane, pośród których większość nie zawiera wyraźnie zaznaczonych szczegółów związanych z bohaterami. Gry na prezent są więc rozwiązaniem uniwersalnym.