You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju narzędzia mogą być najbardziej odpowiednie podczas wdrażania elektronicznego obiegu dokumentów

on Feb 15, 2015
Księga
Author: TintedLens-Photo
Source: http://www.flickr.com
Wiadome jest, że w obecnym świecie nieustannie ma się do czynienia z rozmaitymi dokumentami. Pomimo szerzącej się automatyzacji i komputeryzacji, nadal większość z tych dokumentów jest w wersji papierowej. Wersje elektroniczne dokumentów na dzień dzisiejszy wciąż są raczej rzadkie, przynajmniej w kraju. Dokumenty są w posiadaniu ludzi i istnieją w postaci dowodów tożsamości, wydruków, umów i innych.

Jednak najwięcej faktur drukowanych występuje w firmach.
Automatyczne rozpoznawanie tekstu
Author: Efematic
Source: http://efematic.pl/
W EFEMATIC pracują profesjonaliści, którzy zdali sobie sprawę, jak ogromne koszty ponosi firma przez manualną obsługę faktur. Dzięki swojej rozległej wiedzy i znajomości innowacyjnych rozwiązań technologicznych stworzyli rozwiązanie pozwalające zautomatyzować proces obsługi faktur i skrócić jego czas o minimum sześćdziesiąt procent. Działanie systemu rozpoczyna się od przetworzenia faktury papierowej na cyfrową.

Dane z faktury są zamieniane na tabele i w zależności od rodzaju faktury system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu wprowadzane są reguły biznesowe dostosowane do potrzeb klienta, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury zostaną przekazane do opłacenia. Dostępnych jest dużo rozwiązań, kierowanych do przedsiębiorstw, które mają za zadanie przyspieszyć obieg danych przy wykorzystaniu dokumentów tradycyjnych i elektronicznych. Część z nich wykorzystywana jest na skalę międzynarodową.

Kofax współpracuje z efematic.pl i jest przedsiębiorstwem, działającym od ponad dwóch dekad.
Mały podatnik czyli kto?
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Oferuje przedsiębiorstwom programy dotyczące wymiany faktur. Wykorzystanie tego rodzaju programów pozwala na wyraźne usprawnienie obiegu informacji w przedsiębiorstwie. Jest również duża liczba innych tego typu narzędzi, dostępnych także dla Polaków.

Jednym z nich jest projekt zwany SI-FLOW, złożony z różnych części. Z powyższego rozwiązania skorzystało już wiele korporacji, takich jak ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Czas na Twoją firmę. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych właścicieli firm, w których nikt już nie przejmuje się przychodzącą korespondencją, a pracownicy działu księgowego zajmują się sprawami naprawdę istotnymi.

Efematic - rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i Basware.