You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Jakim sposobem polepszyć kontakty w firmie?

on Feb 19, 2015
biznes
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma w swoim życiu dużo okazji do imprezowania. Uroczystości rodzinne, zabawy klasowe, potem wyjazdy z pracy, jak również ta najwspanialsza, czyli własny ślub- wszystkie wymagają szczególnej oprawy. Jeszcze jakiś czas temu spotykaliśmy się we własnych mieszkaniach. W trudnych czasach PRL-u nikomu nawet do głowy by nie przyszło, by robić chrzest dziecka albo imieniny seniora rodziny poza domem. Również wesela organizowano w gronie najbliższych w mieszkaniach.

Później zaczęto korzystać z remiz lub świetlic, ale robiono tam wyłącznie duże imprezy, takie jak Sylwester, czy wspomniane wcześniej wesele. Niestety, w naszym kraju niezwykle mało firm decyduje się na profesjonalnie zadbanie o kontakty biznesowy, co bez wątpliwości nie jest dobrym postąpieniem. W wielu przypadkach nawiązanie dobrych relacji bez wątpliwości pozwoli nam
biznes
Author: Biuro Prasowe Starter
Source: Biuro Prasowe Starter
wydajnie wpłynąć na poziom naszego dochodu. Niemniej jednakże utrzymywanie relacji powinno następować w umiejętny sposób. Jeżeli bowiem tego nie dokonamy, niesłychanie łatwo jest ciężko wypracowane relacje nadszarpnąć bądź całkowicie utracić.

Jeśli organizujemy szkolenie, należy porozmawiać z szkoleniowcami i trener, ile czasu zajmie im zrealizowanie określonej tematyki szkolenia i czy ilość wiedzy, jaką chcą przekazać, nie przemęczy zanadto uczestników. Zajęcia powinniśmy dopasowywać pod względem tematycznym, przewidując pauzy na kawę lub posiłek. Magnesem przyciągającym uczestników może być wspólna kolacja integracyjna, wyjście do opery lub zwiedzanie miasta. Praktyka pokazuje nam, że podobne spotkania są organizowane na niesłychanie szeroką skalę, przez różne podmioty. Za ich organizacją stoją również firmy prywatne jak i organizacje pozarządowe, które pragną efektywnie wpłynąć na postępowanie społeczeństwa.

Kluczem do sukcesu jest odpowiedzenie sobie na pytanie, w jakim miejscu obligatoryjnie musimy przeprowadzić nasze poszukiwania. Statystyka jasno pokazuje nam, że sala konferencyjna Wrocław w wielu przypadkach pęka w szwach jeżeli na jej deskach gości intrygujący prelegent.
sala szkoleniowa
Author: Peter Kofler
Source: http://www.flickr.com
Cóż, trzeba wiedzieć, że początkowo czymś ważnym są Synergy Trainins - czyli powinniśmy wynająć jakąś salę, bo gdzieś w końcu słuchacze chcą szkolić się w odpowiednich warunkach. Co prawda słyszałem o interesujących szkoleniach, które organizowano w restauracjach, lecz myślę, iż tak naprawdę to kiepski pomysł. Według mnie fantastycznym miejscem dla pragnących zorganizować bardzo dobrą konferencję jest duże miasto - ponieważ stosunkowo łatwo do niego się dostać. Choć zapewne na naszym szkoleniu pojawią się tylko osoby z miasta.

Przecież nie mamy renomy. Mając określoną listę uczestników konferencji, lub chociaż ich liczbę, należy poszukiwać miejsca szkolenia lub konferencji. Jeżeli nie mamy własnej sali konferencyjnej, albo chcielibyśmy zorganizować nasze wydarzenie w innym mieście, np. Wrocławiu, trzeba po prostu wrzucić w wyszukiwarkę frazy: sale konferencyjne wrocław (link), sale szkoleniowe wrocław, sale do wynajęcia Wrocław. Otrzymamy pokaźny wybór firm świadczących te usługi. Dobierajmy miejsce z rozmysłem, bo rozrywki, jakie oferuje metropolia, mogą odciągnąć uczestników konferencji. Decydujmy się na sale szkoleniowe- dla przykładu http://wynajem.synergy-trainings.pl/sale-szkoleniowe/, z klimatyzacją, jeśli szkolenie będzie przeprowadzane latem, z nowoczesnym wyposażeniem, ofertą noclegu i cateringu, z dostępem do internetu – najlepiej bezprzewodowo. Wiele firm oferujących usługi wynajmu sal konferencyjno-szkoleniowych daje nam pełen pakiet usług – zdajmy się na nie, sami zajmując się kwestiami PR, czyli jak najlepszym poinformowaniem o tym wydarzeniu, oraz stroną merytoryczną wydarzenia.