You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Jeżeli chcesz odnieść zawodowy sukces, musisz nauczyć się angielskiego

on Mar 30, 2023
Język angielski jest najbardziej znanym językiem na całym świecie, z jego pomocą można porozumieć się naprawdę wszędzie. Czy to na urlopie w ciepłych krajach czy na spotkaniu biznesowym w Paryżu, wszędzie przydaje się akurat angielski.
Chcesz awansu? Podnieś swe kwalifikacje

nauka angielskiego
Author: University of the Fraser Valley
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które pragną zdobyć powodzenie w pracy, muszą okazać się świadome, jak ważne w karierze są kwalifikacje i umiejętności. Jeżeli pragną odnieść sukces oraz zdobywać stanowiska wyższego szczebla, muszą zadbać o to, żeby stać się atrakcyjnymi kandydatami w oczach przełożonych. Da się to osiągnąć, biorąc udział w specjalnych kursach zwiększających kwalifikacje. Cześć z tych kursów opłacają sami pracodawcy, którym zależy, aby ich podwładni zdobywali coraz to nowszą naukę oraz byli coraz lepsi w tym, co jest ich specjalnością. Jednak wszystkie szkolenia można zrobić też na swoją rękę, bo jest to inwestycja w lepsze perspektywy zawodowe.


Język obcy ciągle się przydaje

Przyswajanie języka obcego jest zawsze dobrym posunięciem, kiedy chce się podnieść zawodowe kwalifikacje. Coraz więcej zawodów wymaga, aby obsiadający je ludzie, umieli porozumiewać się z zagranicznymi klientami, a także zajmowali się sprawami na szczeblu międzynarodowym. Jednak nie można myśleć, że język angielski przydaje się jedynie w korporacjach, bo jego znajomość bywa potrzebna również przy pracy w
angielski
gastronomii, handlu, hotelarstwie oraz każdej innej branży.
Na lekcje do szkoły językowej

Jeśli zamierza się zacząć naukę angielskiego, należy zadbać, aby lekcje prowadził prawdziwy fachowiec. Nie bacząc na to, czy ma być to nauka od podstaw, czy jedynie przypomnienie przez jakiś czas nieużywanego języka, optymalnym pomysłem okaże się szkoła językowa. Lekcje w takiej szkole są bardzo starannie przygotowane, a obecność pozostałych studentów pozwoli ćwiczyć konwersację i słówka w formie ustnej. Odpowiedniej szkoły językowej można szukać w prasie codziennej lub w internecie, np. wpisując w wyszukiwarkę hasło "kursy angielskiego warszawa" - porównaj. Skutecznym posunięciem ma szansę okazać się też zapytanie znajomych, czy mogą zarekomendować jakąś porządną szkołę językową w danym mieście.