You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Kiedy szukasz reklamy, która dotrze do naprawdę poważnej liczby odbiorców, pomyśl o reklamie w komunikacji miejskiej

on Mar 30, 2023
Każdy przedsiębiorca potrzebuje takiej formy reklamy, jaka pomoże mu jak najlepiej przedstawić własny produkt i dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Niektórzy inwestują w reklamy w mediach, inni wolą banery i billboardy rozmieszczone w mieście oraz przy drogach. Alternatywą może stać się także reklama w autobusie.
komunikacja publiczna
Author: KAMEERU
Source: http://www.flickr.com
Firmy komunikacyjne oferują miejsca pod reklamy

Od jakiegoś czasu firmy komunikacyjne w prawie całym kraju zapewniają miejsca na reklamy w swych wozach. Jak mówią badania, reklama w autobusie łączy się z dosyć znaczącą efektywnością - tu czytaj.

Masz zamiar zobaczyć następne teksty odnoszące się do wyjaśnianej tutaj kwestii? Jeżeli tak, to wejdź na ten odnośnik i zobacz wpis ze strony.

Ludzie przemieszczający się środkami komunikacji zbiorowej wielokrotnie potrzebują czegoś, na czym można wygodnie zatrzymać spojrzenie. Nie każdy ma przy sobie prasę lub książkę, co mogłoby zająć mu czas podróży, nie zawsze również można oglądać widoki za oknem. To więc zupełnie naturalne, że monitor zainstalowany w autobusie, na którym wyświetla się krótkie wiadomości oraz reklamy, przyciąga spojrzenia i wzbudza zainteresowanie.

wnętrze autobusu
Author: shrinkin'violet
Source: http://www.flickr.com
Reklamy w autobusie miewają różną postaćReklamy umiejscawiane w busach lub tramwajach nie ograniczają się jedynie do montowanych w nich monitorów. Zdarza się również, że można wynająć miejsce na reklamę na przeznaczonych ku temu afiszach, które montuje się w różnych częściach wozu. W niektórych firmach istnieje też możliwość zakupu reklamy na karoserii, wtedy autobus jest ozdobiony dużym rysunkiem odpowiednim dla danej marki. Należy jednak wspomnieć, że taka reklama łączy się już z dużymi kosztami. Sprawdź szczegółowe informacje: .

Po reklamę do przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej

W sytuacji, gdy planuje się umieścić własną reklamę w autobusie, tramwaju lub busie, należy udać się do miejscowego przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej lub do właściciela linii oraz poprosić o informacje dotyczących ewentualności oraz kosztów wspomnianej formy reklamy. Informacji można poszukać również na stronie sieciowej należącej do firmy. Gdy dogra się już wszelkie szczegóły, pozostanie poszukać agencji reklamowej, która zajmie się stworzeniem odpowiedniego spotu reklamowego.