You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Kompendium wiedzy dla kandydatów na studia

on Sep 24, 2018
Wybór profilu studiów to najważniejszy krok w dorosłe życie. Od podjętej przez nas decyzji zależy w dużej mierze nasza przyszłość na profesjonalnym gruncie. W jaki sposób podjąć odpowiednią decyzję, jaka zagwarantuje nam równocześnie możliwość rozwijania własnych zainteresowań a także realną szansę na znalezienie pracy po zakończeniu studiów?


Kontrakcja na to pytanie nie jest prosta.


Pracownicy
Author: NASA ICE
Source: http://www.flickr.com


Mikroskop
Author: Picturepest
Source: http://www.flickr.com
Tysiące abiturientów co rok staje przed nieodzownością doboru profilu studiów. Dobór nie jest jednak prosty – setki dostępnych profili jak też uczelni powodują, że należyty wybór niezwykle często jest skomplikowany. Studia artystyczne powiązane są z kreacją, sztuką oraz estetyką. Z całą pewnością przeznaczone one są dla ludzi, którzy chcieliby pozostawić na ziemi cielesny znak swojej obecności oraz swojego talentu. Aspiranci na studia artystyczne znajdą tu m.in. aktorstwo, malarstwo bądź rzeźbę. Stawiając na kierunek z tejże grupy, zrealizujesz się artystycznie z pomocą przeróżnych dziedzin sztuki. Trzeba jednak bezwzględnie pamiętać, iż artystyczne studia nie są dla wszystkich - powinno się bądź mieć wrodzony dar, bądź przeznaczyć setki godzin na ćwiczenia. O ile jesteś gotów do takich poświęceń jak też nie boisz się żmudnej pracy, to studia artystyczne są stworzone właśnie dla Ciebie!


hasło


Kierunek fizjoterapia - kierunek studiów fizjoterpaia. Jest to medyczny kierunek połączony z ochroną zdrowia jak też przywracaniem utraconej sprawności fizycznej pacjenta.


Zamysłem fizjoterapii będzie likwidacja dolegliwości towarzyszących przebiegom chorobowym i zapobieganie nawrotom jak też postępowi choroby. Poprzez zabiegi pozyskuje się redukcję bólu i stanów zapalnych, usprawnianie działań poszczególnych narządów, szczególnie organu ruchu a także poprawę ogólnej sprawności organizmu.