You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Miłość do muzyki może się różnie przejawiać. Niektórzy demonstrują ją strojem, inni inwestują w niesamowity sprzęt.

on Sep 11, 2021
Melomani są wśród nas. Dla wielu ludzi muzyka jest największą namiętnością, sposobem na życie i źródłem ogromnej radości. Młodsi entuzjaści muzyki często podkreślają swoje uwielbienie dla konkretnych gatunków poprzez ubrania i noszenie charakterystycznych gadżetów.


Auto
Author: Blowing Puffer Fish
Source: http://www.flickr.com
witryna sklepowa
Author: Viktor & Rolf
Source: Viktor & Rolf


Na pewno każdy z nas miał kiedyś szansę zobaczyć wielbicieli metalu, rocka czy punka ubranych w typowe dla nich rzeczy: luźne czarne podkoszulki z nadrukowanymi nazwami zespołów lub obrazami zdobiącymi okładki ich płyt, dżinsowe spodnie, kraciaste koszule i ramoneski. W czasach szkolnych często widywaliśmy na koszulkach kolegów napis Nirvana, logo Metalliki, okładkę płyty Pink Floyd More czy symbol Iron Maiden - fajne jest logo nirvany. Rzeczą, która również należała do standardowego ekwipunku amatorów cięższego brzmienia był tzw. plecak kostka.

Jeżeli zaciekawił Cię niniejszy materiał, to bez wahania wejdź na ten link - to niezwykle ważna strona (https://www.produktypremium.com/kategoria-produktu/grille/na-pellet/), która opisuje pokrewną tematykę.

Ten zielony, płócienny, kwadratowy worek zdradzał wszystkie upodobania muzyczne swojego właściciela, który zaraz po zakupie pieczołowicie ozdabiał go naszywkami z nazwami ulubionych kapeli. Rzeczą, bez której wizerunek fana metalu znacznie by ucierpiał, były także glany, czyli ciężkie sznurowane buciory, doskonale chroniące stopy w czasie koncertów. Chociaż przeważająca większość miłośników wspomnianych gatunków muzyki szybko wyrosła z tego niezbyt praktycznego sposobu ubierania, ich uwielbienie do mocniejszych kompozycji pozostało. Wielu z nich stać teraz na kupno lepszego sprzętu do słuchania ukochanych płyt z młodości. Odtwarzaczem, który robi niezwykłą karierę wśród melomanów jest Numark XDX 400.


Urządzenie to pozwala na odtwarzanie muzyki z płyt CD i nośników USB. Numark XDX 400 jest wyposażony w system Anti-Shock, który sprawia, że jakiekolwiek wstrząsy nie oddziałują na jakość brzmienia - zerknij tu.