You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Miłość do muzyki może się różnie przejawiać. Niektórzy demonstrują ją strojem, inni inwestują w niesamowity sprzęt.

on Feb 29, 2020
Melomani są wśród nas. Dla wielu ludzi muzyka jest największą namiętnością, sposobem na życie i źródłem ogromnej radości. Młodsi entuzjaści muzyki często podkreślają swoje uwielbienie dla konkretnych gatunków poprzez ubrania i noszenie charakterystycznych gadżetów.
Auto
Author: Blowing Puffer Fish
Source: http://www.flickr.com


witryna sklepowa
Author: Viktor & Rolf
Source: Viktor & Rolf


Na pewno każdy z nas miał kiedyś szansę zobaczyć wielbicieli metalu, rocka czy punka ubranych w typowe dla nich rzeczy: luźne czarne podkoszulki z nadrukowanymi nazwami zespołów lub obrazami (touchofart sprzedaż obrazów) zdobiącymi okładki ich płyt, dżinsowe spodnie, kraciaste koszule i ramoneski. W czasach szkolnych często widywaliśmy na koszulkach kolegów napis Nirvana, logo Metalliki, okładkę płyty Pink Floyd More czy symbol Iron Maiden - fajne jest logo nirvany. Rzeczą, która również należała do standardowego ekwipunku amatorów cięższego brzmienia był tzw. plecak kostka. Ten zielony, płócienny, kwadratowy worek zdradzał wszystkie upodobania muzyczne swojego właściciela, który zaraz po zakupie pieczołowicie ozdabiał go naszywkami z nazwami ulubionych kapeli. Rzeczą, bez której wizerunek fana metalu znacznie by ucierpiał, były także glany, czyli ciężkie sznurowane buciory, doskonale chroniące stopy w czasie koncertów. Chociaż przeważająca większość miłośników wspomnianych gatunków muzyki szybko wyrosła z tego niezbyt praktycznego sposobu ubierania, ich uwielbienie do mocniejszych kompozycji pozostało. Wielu z nich stać teraz na kupno lepszego sprzętu do słuchania ukochanych płyt z młodości. Odtwarzaczem, który robi niezwykłą karierę wśród melomanów jest Numark XDX 400.
Urządzenie to pozwala na odtwarzanie muzyki z płyt CD i nośników USB. Numark XDX 400 jest wyposażony w system Anti-Shock, który sprawia, że jakiekolwiek wstrząsy nie oddziałują na jakość brzmienia - zerknij tu.