You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

A może otworzymy wypożyczalnię aut?

on Mar 8, 2015
Nagły postęp w rozwoju technologii, który usprawnia błyskawiczną wymianę informacji z osobami na całym globusie i rozwój metod transportu spowodowały, że ułatwiono ludziom szybkie podróże nie tylko na drugi koniec państwa, ale nawet Europy, czy za morze. W opozycji do minionych epok, kiedy przedsiębranie podróży wymagało pieniędzy, tygodni, świetnego konia, w przypadku zamożniejszych: ekipy tragarzy, i sporej porcji szczęścia, dzisiaj wszystko jest prostsze, szybsze i efektywniejsze. Stłuczka, przedłużająca się naprawa, dezorganizuje życie zawodowe a nawet rodzinne. W takiej sytuacji wielu kierowców decyduje się na wynajem aut. Wynajem samochodów to wciąż usługa, która kojarzy się z luksusem i poniesionymi kosztami.

Na szczęście to wyobrażenie powoli zmienia się, zaś Polacy zauważają plusy wypożyczania samochodów. Chociaż naturalnie w ogromnym błędzie jest człowiek, który uważa, iż wypożyczalni samochodów (zobacz na stronie) w szczególności w największych miastach: Wawa, Kraków bądź Łódź jest niewiele. No cóż, od przeszło ponad 25-lat Polska to wolnorynkowa gospodarka, a więc ostatnio powstała znaczna liczba właśnie wypożyczalni. Spokojna głowa: jeśli ktoś na poważnie podchodzi do tematu zakładania wypożyczalni zdecydowanie nie powinien być bardzo dużym pesymistą. Rzeczywistość jest taka, że solidnie prowadzona wypożyczalnia aut jest fajnym interesem, który daje całkiem spory dochód.

Choć to naturalnie tak naprawdę zależy od wielu zjawisk, ciężko nie dojść do wniosku, iż istnieją mniej skomplikowane biznesy, aniżeli wypożyczalnia. Akurat co do tego zapewne przedsiębiorcy od długiego czasu funkcjonujący w świecie interesów nie mają większych wątpliwości. Wynajem samochodów dostawczych jest niezbędny w takich sytuacjach, jak na przykład przeprowadzka. To oczywiste, że przedmioty kolekcjonowane przez długi czas nie dadzą rady wejść do pojazdu osobowego. A transport rzeczy komunikacją miejską jest słabym pomysłem.

Z tego powodu warto wyłożyć trochę pieniędzy, wynająć pojemną ciężarówkę i zatrudnić ludzi, którzy wniosą meble. Nikt będziesz przecież na własnych barkach ciągnąć wersalki na czwarte piętro w budynku, który nie posiada windy.
Ford Ka jako przykładowy samochód marki Ford
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Najlepsze firmy typu rent car Kraków mają swoje punkty w wielu miejscach. W którymkolwiek punkcie miasta się znajdziemy – tam znajdziemy samochód. Możemy także wypożyczyć auto w jednym miejscu, a oddać w innym.

Takie wypożyczalnie zapewniają tylko nowe samochody, z małymi przebiegami. Dostaniemy auta każdej klasy, poczynając od stworzonych do jazdy po mieście, ekonomicznych aut, na klasie premium kończąc, które są w idealnym stanie technicznym oraz posiadają pełen pakiet ubezpieczeń. Jeśli poszukujesz niezłej wypożyczalni aut różnego typu w stolicy Małopolski, do wyszukiwarki internetowej wpisz frazę „wypożyczalnia samochodów Kraków" (użyteczne źródło). Do wyszukiwanego sformułowania dopisz dany cel - np. przewóz mebli albo dzierżawa auta osobowego. To bardzo rozsądnie posunięcie, ponieważ tak ograniczy się rezultaty wyszukiwania jedynie do firm, które mają w ofercie tego typu usługi. Dla anglojęzycznych internautów: do wyszukiwarki należy wkleić słowa „car hire Kraków" (dla przykładu http://www.prorent.com.pl/).