You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Nic nie wywołuje w mężczyznach - a bardzo często również w kobietach - tak wielkich emocji, jak rozgrywki ich ulubionej drużyny

on Apr 28, 2022
Piłka nożna to sport lubiany w wielu państwach. Nic nie wzbudza w mężczyznach - a bardzo często również w kobietach - tak silnych emocji, jak mecz ich ulubionej drużyny. Od momentu powstania, piłka rozrosła się błyskawicznie, powstała spora ilość klubów, jakie między sobą rywalizują. Jednym z tych państw, w jakich piłka nożna gra pierwsze skrzypce są rzecz jasna Włochy, słynące z utalentowanych piłkarzy. Lokalne drużyny odnoszą sukcesy w rywalizacji z innymi krajami. Nie należy się wobec tego dziwić, że to właśnie we Włoszech powstała firma Panini. Założyli ją bracia Panini, z tego powodu firmie nadano właśnie taką nazwę. Ich początki były jednakże bardzo skromne, jako że prowadzili zwyczajny sklep z gazetami, jaki błyskawicznie zaczął się rozrastać. Obecnie, firma ma postać międzynarodowego imperium o zróżnicowanym zakresie działania.


piłka
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Firma zajmuje się dystrybuowaniem interesujących komiksów, które nadal są lubiane przez osoby na całym świecie. W ofercie można jednak odnaleźć także naklejki oraz karty z piłkarzami, z jakich przedsiębiorstwo jest rzeczywiście znane. Przykładem może być między innymi album Panini 2014 przedstawiający kolekcję elementów dotyczących odbywających się w Brazylii Mistrzostw Świata, jakie dla całego świata były niezmiernie znaczącym wydarzeniem. Panini zestaw startowy zawiera karty z graczami drużyn, które brały udział w mistrzostwach. Odszukać w nim można też dokładne w najmniejszych szczegółach naklejki, pokazujące między innymi godła poszczególnych drużyn piłkarskich. Jest to więc propozycja przede wszystkim dla miłośników tego sportu, którzy interesują się także jego historią.

Gdy chcesz dowiedzieć się więcej, odkryj ten link (http://www.jogaoddechu.pl/joga-w-chustach/) na opisany temat. Pokażemy Ci ciekawe dane!piłka
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Firma nadal szybko się rozwija, a jej działania skupione są przeważnie na rynku piłki nożnej - album Panini. Przekształciła się w Panini Group, przedsiębiorstwo w skład, którego wchodzi kilka działów. Ponadto, zajmuje się sprzedażą tych artykułów, które tematycznie powiązane są z tą dyscypliną sportową. Strefa wpływów grupy istnieje nie tylko we Włoszech, ale także na obszarze pozostałych krajów, gdzie piłka nożna jest popularna, a wszystkie rozgrywki gromadzą tysiące miłośników przed telewizorami i na stadionach. W Polsce też można kupić oferowane przez firmę albumy. Są one łatwo dostępne, chociażby w internecie.