You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Pasja jest bardzo istotne, ale także ważne jest to, żeby stąpać twardo po ziemi. W przeciwnym razie może nam się nic nie udać

on Mar 30, 2023
Temat, jak bardzo różnią się marzenia od stanu faktycznego, warte jest poświęcenia mu kilkunastu sporych tomów. Wiecie jak to jest, zajmujecie się czymś przez dłuższy czas, pewien projekt, jaki ma być rzeczywiście niezły, wyobrażacie sobie jaki da efekt, jak niesamowicie przypadnie on do gustu wszystkim interesującym się tematem. W końcu przychodzi moment, kiedy to dzieło ujrzeć ma światło dzienne, ty czekasz na reakcję publiki i... nic szczególnego, a wręcz klapa. Realność znów dała o sobie znać.
biegam, bo lubię
Author: Peter Mooney
Source: http://www.flickr.com
Co w takim wypadku pozostaje nam czynić? Jasna sprawa, łatwo obrazić się na rzeczywistość, lecz czy takie działania załatwiają sprawę? Niestety. Choćbyśmy nie wiadomo, jak się jej przeciwstawiali zostaniemy jedynie jak nieszczęsny Don Kichot toczący walkę z wiatrakami. Istnieje podstawowa zasada, żeby nie robić sobie zbyt przesadnych nadziei, popatrzmy na temat z dystansem i pewną pokorą, która sprawi, że lepiej przyjmiemy ewentualne niepowodzenie. Będąc nastawionym na normalny efekt spotka nas mniejsze rozczarowanie niż gdybyśmy spodziewali się poklasku lub owacji na stojąco. Atrakcyjne hobby: .

Kłopot ten jest poważny, jeśli chodzi o wybranie studiów wśród młodzieży. Mają oni duże oczekiwania co do wybieranych przez nich kierunków studiów. Jedna osoba chce iść na archeologię, bo naczytała się kilka książek o niesamowitych odkryciach, w związku z tym maja w głowie myśli: może ja także dokonam jakiegoś odkrycia. Inna osoba pragnie studiować muzykologię, gdyż bardzo interesuje się muzyką, to wręcz jej wielka pasja, hobbypoznała klasykę, grupy takie jak The Beatles czy Beach Boys, jak również ma dużą wiedzę na temat współczesnej muzyki, ma pojęcie co prezentują Radiohead. Jeszcze kolejna osoba wybiera się na politologię, gdyż przecież zna się na polityce i chciałby zrobić karierę w polityce. Ogląda codziennie Wiadomości i Fakty, zna kilka książek, które każdy politolog powinien znać. Tu przedmioty dla badaczy oraz odkrywców: poznaj więcej szczegółów.A później zjawia się rzeczywistość.

Czy myślisz, że istnieje konieczność jeszcze jednego sprawdzenia zawartych w tym tekście informacji? Jeśli tak, to kliknij tu i zweryfikuj witrynę (http://www.obozysobecki.pl/oferty/lato/11-dniowy/sierakow-rekreacyjno-sportowy/).

I ten przyszły archeolog zamiast odkrywania czegoś niezwykłego ma na wyposażeniu szpadel i grzebie w ziemi nieopodal uczelni, muzykolog wkuwa nuty, wkuwa niejasne dla niego artykuły i dowiaduje się po raz kolejny, iż nie ma słuchu muzycznego. Współczesna muzyka natomiast dla jego wykładowców to lata dwudzieste XX wieku. Także przyszły student nauk politycznych trochę się zawiódł, bo co prawda zaczął nieźle oraz wszedł w szeregi młodzieżówki jakiejś partii, ale przekonał się, iż kto chce zrobić karierę w polityce, musi posiadać trochę inne cechy charakteru niż on.