You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Planujesz wypożyczyć auto dostawcze? Kilka dobrych rad

on Mar 13, 2015
samochód - lambo
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli wyruszamy na biznesowe spotkanie jest kilka dobrych rad, o których wartodobrze nie zapominać. W tym wpisie o porady pytamy specjalistów takich jak Pan Roman, który powie nam jaki wybór przygotowała wypożyczalnia koło lotniska dla swoich biznesowych klientów. Doświadczeniem podzieli się także Pan Dawid, pracujący w branży nieruchomości. Musimy jednak zwrócić uwagę na to, że czasami po prostu nie mamy możliwości zabrania czegoś takiego ze sobą – idealnym przykładem są tutaj właśnie rozmaite wycieczki do nieznanych nam miejsc. Jeżeli wybieramy się na wakacje samolotem, to siłą rzeczy nie będziemy mogli zapewnić sobie już na miejscu dostępu do własnego samochodu, który właśnie w takiej sytuacji staje się Szczególnie przydatny.

Na szczęście jednak istnieje szereg rozmaitych rozwiązań tego problemu, którymi zdecydowanie warto nieco się zainteresować. Przede wszystkim ważna jest waga przyczepy. Musimy sprawdzić, jakiej wagi przyczepę może pociągnąć nasze auto. Wartość ta powinna być pokazana na stronach określonej firmy wypożyczającej. To najistotniejsza informacja, gdyż na podstawie długości przyczepy i marki nie zdołamy poznać wagi.

Za każdym razem jest ona inna, bo inna wersja czy rocznik wpływa na wagę takiego samego modelu przyczepy. To jakiego typu przyczepy można pociągnąć naszym autem pokazane jest w dowodzie rejestracyjnym samochodu.
kemping
Author: vastateparksstaff
Source: http://www.flickr.com
Podana wartość, czyli Dopuszczalna Masa Całkowita, to tyle, ile ważny przyczepa, ale również dodatków, czyli bagaży, wody, rowerów i innych przedmiotów, które weźmiemy ze sobą. To pewne, że im większa tym bardziej wygodna. To prawda, jak zamierzamy spędzić dłuższy pobyt w jednej lokalizacji na kempingu.

Jednak, gdy mamy w planach objazdówkę i dosyć często taką przyczepę będziemy wozić na haku, to gabaryty nie będą już miały takiego znaczenia. Dosyć często w takiej okoliczności będziemy doceniać długość rzędu czterystu-czterystu pięćdziesięciu centymetrów. Ma to ogromne znaczenie w zakresie parkowania, lecz również przy manewrowaniu oraz zawracaniu. To na pewno przy dziennie zrobionych 500 kilometrach będzie miało spore znaczenie. Jednocześnie, mniejsza i lżejsza przyczepa to też mniejsze zużycie paliwa.

Istotny jest też układ wnętrza i funkcje. Co ważne w tej kwestii, nie powinniśmy sugerować się fotografiami na stronach internetowych. Jak potwierdzają obaj nasi goście, najmądrzej jest wszystko zaplanować z wyprzedzeniem. Przez to unikamy nieprzyjemności na miejscu kiedy nie dostajemy towaru czy pokoju na który liczyliśmy. Dzięki wcześniejszym rezerwacjom zapewniamy sobie takie auto jakie planowaliśmy wynająć oraz pokój o standardzie nam odpowiadającym. Może są to szczegóły. W wyjeździe służbowym chodzi głównie o jak najlepsze załatwienie swoich spraw z największą korzyścią dla nas. Wtedy zarezerwowanie pokoju czy samochodu umożliwi nam skupienie się na celu wyjazdu i nie martwienie się o mniej istotne rzeczy.