You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Posiadasz budynek lub działkę w dobrym miejscu? Wykorzystaj to, żeby zarabiać więcej

on Mar 30, 2023
Reklama określana jest dźwignią handlu, a co się z tym wiąże, ciężko bez niej wyobrazić sobie jakąkolwiek działalność inwestycyjną. Jednak reklama to nie jedynie krótkie obrazy w telewizji czy fotografie w gazetach i w sieci. Formą efektywnej reklamy jest też bilbord stojący obok ruchliwej szosy. Jeśli zatem posiada się dom lub działkę w tak dobrej lokalizacji, można wykorzystać to, by sobie trochę dorobić.
Spora reklama - kolosalna skuteczność

coca cola reklama na budynku
Author: Donald Lee Pardue
Source: http://www.flickr.com
Reklama na budynkach może okazać się bardzo owocna, szczególnie jeżeli obiekt zlokalizowany jest w atrakcyjnym miejscu. Poprzez atrakcyjne miejsce w tym przypadku rozumie się lokalizację, w której codziennie zjawia się spora liczba ludzi. Właśnie za tego typu tereny przyjmuje się działki oraz domy położone wzdłuż ruchliwych szos czy autostrad, lecz również w centrum miejscowości, przy dworcach oraz innych miejscach, które odwiedza dużo ludzi. Im więcej osób może zauważyć reklamę lub bilbord, tym większa szansa, że odniesie ona swój zamiar oraz skusi przyszłych kontrahentów do skorzystania z usług lub kupna towaru firmy.

Jak wyszukać chętnych na reklamę?

reklama na białym budynku
Author: khair mispan
Source: http://www.flickr.com
W wielu sytuacjach to właściciele firm albo osoby odpowiadające za kwestie promocyjne w ich przedsiębiorstwach szukają atrakcyjnych miejsc pod reklamę. Jeśli zatem położenie obiektu przedstawia się rzeczywiście zachęcająco, z pewnością komuś wpadnie w oko. Oczywiście można sobie pomóc, zamieszczając na domu informację o chęci najmu tego miejsca pod reklamę albo zamieszczając ofertę w internecie czy czasopiśmie - więcej na temat reklamy na budynkach. Bez wątpienia znajdzie się ktoś, kto zechce skorzystać z tak dogodnego miejsca. Nim podpisze się jakąkolwiek umowę, należy dowiedzieć się, jakie koszty obowiązują przy tego typu usługach.


Wszystko musi przebiegać zgodnie z prawemTrzeba pamiętać, że reklama na budynku potrzebuje pozwolenia, szczególnie kiedy jest ona duża. Nim zatem coś się zainstaluje na swym budynku albo działce, trzeba odwiedzić urząd miasta lub gminy oraz poprosić o niezbędne informacje, żeby nie narazić się na demontaż reklamy lub grzywnę. Jeżeli konieczne okaże się pozwolenie, trzeba będzie złożyć stosowne podanie i poczekać na decyzję władz.

Więcej na ten temat - FolioGRAF