You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Producent ASG gwarantuje znakomitą jakość swych ofert

on Feb 23, 2015
replika broni palnej
Author: ukhomeoffice
Source: http://www.flickr.com
Zasadniczo Polska wcale nie jest niebezpiecznym miejscem. Np. wieczorny spacer po wrocławskich ulicach wcale nie jest czymś bardziej niebezpiecznym, aniżeli chadzanie po Sztokholmie. Chociaż tak czy siak nie jest idealnie. I dlatego gorąco polecam wstąpienie do takich miejsc, w których są sprzedawane militaria.

Przykładowo godne uwagi są noże czy gazy łzawiące. Dużo zależy od tego jak się zaopatrzymy we wszelkie sprzęty, więc trzeba zachować uwagę! Wiadome jest między innymi, że rękawice taktyczne firmy Mechanix świetnie sprawdzają się jako rękawice ochronne do jazdy na motocyklu.
nauka samoobrony
Author: roanokecollege
Source: http://www.flickr.com
Co zatem zalecić chcącemu czuć się bezpieczniej? Może broń? No cóż, pistolet to z pewnością słaby wybór: głównie z tego powodu, że zdecydowana większość ludzi całkowicie się nie nadaje do używania broni.

No byłoby o wiele więcej szkód, niż pożytku. Może kubotan (ten i inne przedmioty do ochrony osobistej: noże przydatne w samoobronie), a więc wywodząca się z dalekiej Japonii broń, dzięki to której samoobrona zapewne nie będzie stanowiła dla naszej osoby wielkiego wysiłku? Naturalnie japońską bronią należy potrafić się posłużyć, lecz bądź co bądź to raczej nie może być wielki kłopot, bo jak to się zwykło mawiać: trening czyni mistrza.
kompas
Source: http://www.sport-shop.pl/
Ubrania wojskowe powinny być przede wszystkim wygodne i praktyczne.

W parze z tym idzie praktyczność ubiorów – duża liczba kieszeni i schowków (co czyni wojskowe kamizelki tak popularne wśród wędkarzy i ich odporność na uszkodzenia o charakterze mechanicznym. Poleca się zwracać uwagę na to, z którymi propozycjami wychodzi dziś producent do klientów. Dawane przez nas repliki asg to nic innego jak repliki broni palnej - sprawdź to.

Proponowane są one w skali 1:1, jednak również znaleźć możemy bezproblemowo te w skali 1:3 czy też innego rodzaju. Do zestawu dołączane są często plastikowe kulki w zakresie 6-8 mm, co dla wielu jest wyjątkowo ważne. Świetne rozwiązania, co oferowane są obecnie na rynku, wpisują się w obecne wymogi zamawiających. Co więcej, przedsiębiorstwa odzieżowe nie mające związku z wojskowością również zaczęły oferować tego rodzaju akcesoria w swoich placówkach. Te firmy poszły jednak o krok dalej i sprzedają ubiory wzorowane na tych militarnych, jednak nie mające ich walorów praktycznych.