You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Ranking pożyczek gotówkowych

on Feb 23, 2015
finanse
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Bywa jednak także, że gotówka potrzebna jest w sytuacji pojawienia się nagłego zachorowania czy z powodu urazu. Dodatkową kasę można uzyskać na różne sposoby. Występuje także kilka metod takiej pożyczki poza kredytem zaciąganym w banku. Jednym ze sposobów pożyczania pieniędzy znanym już od bardzo dawnych czasów są tak zwane pożyczki prywatne.

Jak sama ich nazwa podpowiada, są to pożyczki, które uzyskiwane są bez udziału instytucji takich jak banki i inne. Jest to zwyczajne przekazanie pieniędzy od jednej osoby prywatnej do drugiej. Sposób zaciągania tego rodzaju pożyczki zależy od woli obu stron, a także często od łączących je zależności.
Pieniądze, monety
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Skoro banków w naszym kraju funkcjonuje całkiem spora ilość, to być może czymś sensownym jest to by skorzystać z takich narzędzi, które tak jakby pozwalają nam na ogarnięcie tego wszystkiego? Np.

świetnym pomysłem dla osobnika, którego zainteresowała wyłącznie szybka pożyczka, bez zbędnych formalności papierkowych jest skorzystanie z jednej z porównywarek ofert. Na całe szczęście funkcjonuje ich sporo w polskim Internecie.
symbol zatrzymania pieniędzy
Author: The JH Photography
Source: http://www.flickr.com
Istotne jest, by ustalić kilka ważnych aspektów >>Zobacz jak zmienić kredyt na tańszy<< Przede wszystkim trzeba ustalić kwotę pożyczki. Większa część ludzi określa w tym momencie również oprocentowanie pożyczki.

Bardzo istotne dla obu stron jest także podanie ostatecznego terminu zwrotu. Rankingi kredytów porównują w jednym miejscu praktycznie wszystkie najważniejsze parametry, jakie są istotne przy wybieraniu tego właśnie finansowego produktu, i mogą pozwolić na sprawne i szybkie wyznaczenie kilku banków, do jakich można będzie udać się po kredyt. Zasadniczymi parametrami uwzględnianymi w tego typu rankingach są opłata od udzielonej kwoty i odsetki do spłacenia. W ostatnim czasie także na terenie Polski na duża skalę rozwinęły się punkty określane mianem parabanków.

Są to spółki pod względem działalności podobne do zwykłych banków, jednak nie mające takich uprawnień i niekontrolowane tak bardzo jak standardowy bank. Parabanki zwykle zajmują się udzielaniem pożyczek, nierzadko jednak na bardzo wysoki procent.