You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Reklama na ekranach led zmieniła myślenie o sugestywności przekazu, który w takiej formie znajdziemy praktycznie każdej miejscowości

on Mar 30, 2023
Kiedy właściciele dużych firm farmaceutycznych dumają nad najwłaściwszą formą przekazu reklamowego, to często myślą o bilbordach. Jednakże pracownicy agencji marketingowych przekonują takie osoby, aby wydały pieniądze na ekran led. wspomniany ekran pozostaje wynalazkiem ostatnich lat, w związku z czym jeszcze nie wszyscy dyrektorzy zdążali poznać korzyści wynikające z tego typu formy reklamy.
ekran LED
Author: Dave Dugdale
Source: http://www.flickr.com
Przedstawmy więc niektóre z nich.Obok migającego ekranu dużej wielkości trudno jest przejść obojętnie. Mimo woli kierujemy swoją uwagę na wyświetlane napisy i zapamiętujemy treść przekazu, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Nawet powszednie wyjście z yorkiem na spacer po ulicach może przyczynić się do tego, że za tydzień kupimy szampon do włosów normalnych, który został zareklamowany właśnie w ten oto sposób. Moc przekazu bywa ukryta również w tym, że jest to w miarę nowa forma przekazu informacji, a w konsekwencji bardziej zwraca na siebie uwagę. Sprawdź szczegółowe informacje: ekran LED - Rawa Mazowiecka w c.h. Rawa Mode.

Ekran led znakomicie spełnia swoją rolę, kiedy zapada zmrok, a w miesiącach zimowych ściemnia się już w okolicach godziny 17.00 albo w pochmurne dni nawet o 16.00. A to jak wiadomo jest godzina, o której najczęściej wychodzimy z zakładu pracy i idziemy na przystanek autobusowy. W trakcie pokonywania nawet niedługiego dystansu z pewnością zwrócimy swoją uwagę na świecący ekran. Warto dodać, że niektórym paniom kojarzy się on bardzo pozytywnie. Przywodzi bowiem na myśl święta Bożego Narodzenia. Dlaczego? Pamiętajmy o tym, że podczas wspomnianych świąt nasze drzewka bożonarodzeniowe lśnią w identyczny sposób jak ekrany z reklamą proszku do czyszczenia.

Ekran led, według specjalistów od marketingu sprawdza się w trakcie przeprowadzania dużych kampanii reklamowych - . Nie bez jakiegokolwiek znaczenia pozostaje fakt, że rzeczony ekran powinien zostać postawiony w zatłoczonych miejscach konkretnego miasta, przykładowo na przeciwko drzwi wyjściowych z galerii handlowych. Dodatkową korzyścią wypływającą z użycia tego rodzaju reklamy jest fakt, że nie trzeba angażować ekipy pracowników, tak jak w przypadku umieszczania plakatów na bilbordach.

Bierzesz ten artykuł za ciekawy? Kliknij odnośnik tutaj (https://www.eccotravel.eu/usa/), które da Ci bardzo dużo niezwykle wciągających informacji na omawiany temat.

Z tego kreatywnego sposobu na reklamę korzysta także środowisko naturalne. Użyta tutaj technologia led gwarantuje niski pobór prądu, co jest jednoznaczne z oszczędnością energii elektrycznej.

.