You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Skuteczna reklama na zewnątrz, czyli w jaki sposób najlepiejtrafić do klientów

on Mar 3, 2022
Poszukując najlepszej formy reklam, przedsiębiorcy testują różne metody. Jedną z najpopularniejszych jest promocja zewnętrza.

Reklama typu outdoor, czyli zewnętrzna lub uliczna, nie ma na celu narzucania się przyszłemu klientowi. Dyskretnie czeka na specjalnych nośnikach, aż sam ją zauważy. Agencje reklamowe oferują szeroką paletę reklamy typu outdoor – od tablic reklamowych, przez billboardy, małe citylighty aż po nośniki umocowane przy kioskach lub przystankach. Zwłaszcza popularne są billboardy - ogromne plakaty reklamujące, umieszczane na elewacjach budynków lub specjalnych słupach.

Najpierw, musimy wybrać agencję kreatywną, która będzie odpowiadać za rozmieszczenie naszych billboardów. Po wprowadzeniu w wyszukiwarce fraz „billboard Kraków” albo „billboardy Warszawa”, uzyskamy spis firm świadczących tego typu usługi. Musimy uważnie zapoznać się z ich propozycją. Firmy na swoich portalach w sieci najczęściej publikują precyzyjny cennik oraz galerię fotografii ze zrealizowanymi projektami. Zwróćmy uwagę na ich staranność, jakość oraz zwłaszcza lokalizację. Hasła „billboard Kraków” i „billboardy Warszawa” mogą nas także odesłać do for internetowych. Internauci radzą, które firmy świadczą najbardziej profesjonalne usługi, a których powinniśmy się wystrzegać.reklama na ulicy
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Kiedy już wybierzemy przedsiębiorstwo, z którym planujemy współdziałać, zapoznajmy się starannie z jego wytycznymi co do projektu. Następnie, z pomocą agencji reklamowej albo grafika, zaplanujmy koncept treści, która znajdzie się na plakacie. Po zaakceptowaniu go przez realizatorów, pozostaje nam już tylko oczekiwać aż nasze reklamy będą pojawiać się na elewacjach budynków albo słupach.

Dlaczego opłaca się wybierać reklamę zewnętrzną? Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jaką siłę rażenia posiada przekaz podprogowy. Czekając na zmianę świateł, na autobus, czy nudząc się w korku, odruchowo wodzimy wzrokiem po przestrzeni. W tym momencie właśnie, skutecznie trafiają do nas przekazy z reklam zewnętrznej.

Przedstawiana sugestia okazała się dla Ciebie przydatna? W takim razie sprawdź poza tym inne tego typu wpisy i zobacz więcej wskazówek tutaj.

Jak wskazują badania, znacznie efektywniej, niż te z broszur rozdawanych na ulicach. Dlatego warto zdecydować się na ofertę