You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Sprawdź jak można poszerzyć zdolności zatrudnionych w firmie - nasz mały poradnik

on Mar 9, 2015
szkolenie
Author: Garrett Coakley
Source: http://www.flickr.com
Warszawa to miasto stołeczne, tym samym jest jednym z tych miejsc, w których przeważnie są organizowane konferencje. To właśnie tutaj działają duże uczelnie wyższe w kraju, instytucje naukowe oraz duże firmy. Jak w takim przypadku planować konferencje, żeby mieć pewność, że całe przedsięwzięcie będzie rzeczywiście ciekawe? Które zagadnienia warto mieć na względzie? Zazwyczaj, największe znaczenie mają wybrane sale konferencyjne w Warszawie jak http://www.wald-hotel.pl/konferencje. Funkcjonuje ich w mieście dość dużo, tym samym każda osoba będzie w stanie wyszukać propozycję, która odpowiada jej potrzebom.

Wiele zależy od tego, jaka jest liczba osób, które mają być uczestnikami konferencji. Sale mają bowiem zazwyczaj konkretną pojemność i trzeba wynająć tę, która będzie wystarczająco duża. Poza tym, warto zastanowić się nad lokalizacją sali konferencyjnej. Dobrze, jeżeli będzie znajdowała się niedaleko węzłów komunikacyjnych, przykładowo lotniska, o ile dużo gości będzie przyjeżdżało z innych państw.

Jeśli nie planuje się serwowania posiłków w czasie trwania wydarzenia, warto pomyśleć o bliskim sąsiedztwie restauracji. Konferencje, które trwają parę dni powinny odbywać się w salach, które mieszczą się w pobliżu hoteli, opcjonalnie w samych hotelach, jako że dzisiaj to one przeważnie proponują wynajem nowoczesnych sal konferencyjnych. Co robić, jeśli do naszej zakładu ma przyjechać jakaś duża delegacja z innej przedsiębiorstwa oraz zaznaczymy, iż nasza salka konferencyjna w biurze jest za mała? Z wsparciem przybywa nam tu wynajem sal konferencyjnych, który proponowany jest praktycznie w każdym znaczniejszym mieście. Przez to mamy szansę gościom pokazać firmę, lecz na pertraktacje możemy ich zaprosić do takiej fajnej sali, gdzie każdy wygodnie usiądzie, gdzie nikt nie będzie nam przeszkadzał i gdzie równocześnie łatwiej będzie nam przekazać dane, które przedstawione są w sposób rysunkowy.

Poza tym, istotne znaczenie ma kwestia ewentualnego poczęstunku. Konferencje trwające cały dzień powinny zostać uzupełnione obiadem. Jest to ukłon w stronę gości, którzy niekiedy przyjeżdżają z oddalonych miast. Jednak, jeśli konferencja trwa wyłącznie kilka godzin, wówczas można ograniczyć się do zaserwowania kawy, herbaty, bądź innych napojów oraz poczęstunku w postaci kanapek, owoców czy słodyczy.

Wybierając odpowiednią salę konferencyjną warto poza tym wziąć pod uwagę jej wyposażenie. W przypadku pomieszczenia weselnego istotną rolę ma również umiejscowienie. Sala nie powinna być w znacznej odległości od środka miasta, a przynajmniej od miejsc zamieszkania większości zaproszonych. W pierwszej kolejności sala powinna być zlokalizowana w miejscu, które łatwo odszukać i do którego można dojechać bez problemu. Poza tym w przypadku niewielkiego przyjęcia weselnego dobrze jest pomyśleć o urządzeniu go w restauracji. Hasło „restauracja na wesele Warszawa” po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową może dać bardzo wiele wyników.