You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Stawiasz na wczasy w górach, a dokładnie w Bieszczadach? Jeśli tak, to obowiązkowo przejrzyj ofertę noclegów w Polańczyku.

on Oct 2, 2019
Lato to moment wyjazdów i relaksu. Warto zaplanować letni urlop należycie wcześnie, aby wyszukać wolne daty w malowniczych strefach.


tama wodna - Bieszczady
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
Pomiędzy miastami w górach można naprawdę przesiewać i wybierać, ponieważ ofert są tysiące. Dla entuzjastów górzystych miejsc, na pewno genialną opcją wyda się wyjazd w Bieszczady. Te cudowne i urokliwe miejsca z pewnością urzekają swoją naturą.

Wakacje Bieszczady to z pewnością świetny sposób na wykorzystanie urlopu. Ich umiejscowienie to najmocniej wysunięta południowo-wschodnia część naszego państwa. Tworzą one część przewodniego łuku karpackiego. W granicach naszego państwa zlokalizowana jest tylko końcówka zachodniej części Bieszczad.

Turystyka w tym położeniu jest niezwykle uformowana, gdyż te obszary przysługują się spacerom, wspinaczkom, a także jeździe konnej i wykonywaniu bardzo wielu sportów zimowych.

Mnóstwo atrakcji sprawia, że wakacje Bieszczady będą ciekawie i sympatycznie spędzonym czasem. Są tu niezliczone wyciągi narciarskie, szlaki dedykowane do narciarstwa śladowego oraz trasy zjazdowe.
Naokoło Bieszczad jest ogromna ilość miejsc wypoczynkowych, które dopełniają wszystkich poczynań, by zapewnić swoim gościom wygodę i genialne warunki. Niezaprzeczalnie taką propozycją są polańczyk noclegi, pośród których są różnorakie formy wypoczynkowe - szczegóły oferty noclegowej.

Gwarantują one odwiedzającym nie tylko piękne kwatery i łagodną atmosferę, ale także propozycje spędzenia letniego czasu. Polańczyk noclegi są przeznaczone dla wszystkich osób, pragnących spędzić czas w zgodzie z naturą


noclegi Polańczyk
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com
Bieszczady to niesamowicie urocze miejsca w których można złapać głęboki oddech i pozwolić sobie całkowicie odpocząć. Klimat tu jest dosyć różnorodny, ponieważ jest związany z rzeźbą przestrzeni. W wakacje bywają tu wysokie temperatury, zaś zimą mogą mocno spaść. Najwięcej opadów spotyka się tutaj w lipcu, zaś pokrywę śnieżną Bieszczad spotyka się 150-200 dni w roku.