You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Szukasz podarunku dla dziecka? Podaruj mu książki Andrzeja Sapkowskiego

on Mar 30, 2023
Święta, urodziny i inne okazje to najlepsza chwila, by dać coś swojemu dziecku. Jak najbardziej nie można go rozpieszczać, ale raz na pewien czas można zrobić mu jakąś niespodziankę, zwłaszcza gdy będzie to odpowiednia rzecz. Takim sprawdzonym oraz wartościowym upominkiem zawsze są książki, do jakich można powracać raz na pewien czas, gdy są to dobre i cenione tytuły. Dzisiaj niezmiernie powszechne wśród młodych ludzi są książki Sapkowskiego, na przykład Sezon burz. Sapkowski to znany autor powieści oraz opowieści fantastycznych, który ma w swoim dorobku autorskim niejedną rewelacyjną pozycję.
książka do słuchania
Source: http://www.flickr.com
Jego książki cenione są przede wszystkim przez pasjonatów fantastyki. Jeśli twoje dziecko się do nich zalicza, z pewnością spostrzeżesz uśmiech na jego twarzy, gdy otworzy podarunek. Książki Sapkowskiego są znakomicie napisane, fabuła wciąga, a czytelnik chciałby poznawać dalsze losy bohaterów, z jakimi zdążył się zaprzyjaźnić. Jego dzieła zostały przetłumaczone na kilkanaście języków, co dowodzi ich popularności nie wyłącznie w kraju, lecz także na całym świecie - sprawdź to w Fonopolis.

Jeśli po przeczytaniu takiego artykułu chcesz jeszcze bardziej precyzyjnie zbadać to zagadnienie, zalecam tą treść (https://lemans.pl/cennik/), gdyż ona jest tak samo niebanalna!

Większość tytułów można również nabyć w formie audiobooku, jeśli twoje dziecko lubi w ten sposób spędzać czas przed snem bądź w czasie jazdy. Można zdecydować się na na przykład pozycję Boży bojownicy. Audiobook ten jest drugą częścią trylogii. Głos do niego użyczyło około 190 aktorów, którzy przez pięć miesięcy pracowali nad końcową postacią książki w wersji dźwiękowej. Jest to niesamowity spektakl poruszający wyobraźnię każdego słuchacza. Kompletny czas jego trwania to 24 godziny, zatem dobrze jest rozłożyć sobie słuchanie na części, aby dłużej móc cieszyć się przygodami ulubionych postaci. Audiobooki można dostać w wielu sklepach w Internecie, które dostarczają zamówienie wprost do naszego domu, a my nie musimy chodzić po sklepie, zaoszczędzając dzięki temu sporo czasu.audiobook na iphonie
Author: athriftymrs.com
Source: http://www.flickr.com
Jeśli w związku z powyższym szukasz odpowiedniego podarunku dla swojego dziecka, książki to za każdym razem znakomity wybór. Być może twoja pociecha będzie chciała zrobić całą biblioteczkę, w której znajdą się wszystkie pozycje opisanego autora. Ty również możesz przeczytać tę docenianą trylogię, ponieważ przeznaczona jest nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych, którzy lubią literaturę fantastyczną i potrafią się w niej znaleźć.