You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Uratuj życie niechcianego psa - z jakiego powodu powienieneś rozważyć wzięcie psa ze schroniska.

on Mar 30, 2023
Ludzie, którzy decydują się opieki czworonoga, wiedzą, że jest to duża odpowiedzialność. Jednakże z troski do naszego ulubieńca stać nas na pewne wyrzeczenia, a nasz pies odwdźięcza się całkowitym uwielbieniem, lojalnością i miłością. Nie wszystkie psiaki miały tyle szczęścia by natrafić na swojej drodze człowieka, który pokocha je.

Uratuj istnienie porzuconego zwierzęcia
odwiedź sklep Zwierzakowo
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Wbrew modzie na rasowe psy, wciąż znajdują osoby, które zdecydują się na małego, bezdomnego kundelka.

Ten dający do myślenia materiał po prostu należy zgłębić. Dotyczy zbliżonej tematyki, zatem na pewno warto go poczytać. Kliknij - szczerze zalecam tę stronę (http://www.alpaki.pl/hodowla-alpak-wg-alejandry-rubino,2)!

Posiadanie psa z szlachetnym rodowodem nęci, są one niezwykle urodziwe, nierzadko obdarzone wyjątkowymi przymiotami. Jednakże należy mieć na uwadze, że tych zwierząt nikt nie wyrzuci, one zawsze odnajdą ciepły dom. Z tego powodu nie pomijaj psów, które nie miały tyle pomyślności w życiu.Pomyśl czy opłaca się wydać spore pieniądze na rasowego psa, czy może bardziej właściwe jest zabranie go ze schroniska i ocalenie jego życia? Wstąp do pobliskiego przytuliska dla zwierząt i zrób rozeznanie - może któryś ze zwierzaków chwyci Cię za serce. W schronisku natrafisz na psy wszystkich ras i rozmiarów, na pewno któryś przykuje Twoją uwagę. Będziesz również mógł przebierać w wieku. Te młode mogą jeszcze wymagać tresury załatwiania się na dworze, te starsze na pewno są już przeszkolone - więcej tutaj.

Adoptowałem zwierzaka! Co dalej? Jeśli jestes już uradowanym posiadaczem psiaka, następnym zadaniem jest nabycie dla niego wyprawki. Będziesz potrzebował dla niego linki, obróżkę i jedzenie. Będąc w sklepie zoologicznym opłaci się zaglądnąć do działu "zabawki dla psa" i kupić coś dla swojego pupila. W asortymencie będzie mnogość najróżniejszych akcesoriów - fruwające dyski, gumowe gryzaki, pluszaki - wszystko dzięki czemu psy mogą rozładować nadmiar siły i trochę polatać.
Powinno się unikać karmienia psa pożywieniem, które jest przeznaczone dla nas. Często nie jest to dla niego właściwy pokarm i może sprowadzić problemy żołądkowe. Wykluczone powinno być futrowanie psa czekoladą! Pomimo, że ją uwielbiają, to czekoladki przyczyniają się do wytwarzania się szkodliwych toksyn, a te z kolei wpływają na układ trawienny, mózg czy serce.

Kiedy tylko możesz, staraj się nie opuszczać swojego pupila na całą dobę. Nie zapominaj o wyjściach na dwór najmniej 3 razy dziennie. Twój zwierzak z pewnością odwdzięczy się bezwzględną miłością i lojalnością!