You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

W internetowych czasach każdą rzecz damy radę załatwić w sieci

on Feb 15, 2015
Laptop z serii Samsung RV
Author: Samsung
Source: Samsung
Administrowanie działalnością gospodarczą wymaga spektrum wiedzy. Samodzielne angażowanie się we wszystkie zagadnienia to trudne przedsięwzięcie. Pomagają w tym różne programy użytkowe oferowane w sprzedaży. Tak, więc zgłaszamy się do biur rachunkowych, żeby wszystko pozałatwiać. Tymczasem księgowi również wychodzą z pomocną dłonią właśnie w sieci.

Księgowość przez internet to opcja szybkiego przekazania najważniejszych informacji oraz uporanie się z wszystkimi sprawami na bieżąco. Wiadomo, że możemy w ten sposób mieć kontakt z biura rachunkowe, które posiadają w swojej ofercie usługę wsparcia zdalnego, ale można również znaleźć programy, które samodzielnie przeprowadzą nas przez zawiłości księgowości. Samodzielna księgowość w obecnych czasach nie jest niczym trudnym, wystarczy tylko poszperać w Internecie.
Karta, motywacja
Author: HM Revenue & Customs
Source: http://www.flickr.com
Można na przykład zakupić program, który pomoże nam uporać się ze wszystkimi fakturami, dzięki czemu będziemy mieli uporządkowane papiery. Taka faktura program online nie jest trudny w obsłudze.

Musimy przeszkolić jednego pracownika, żeby mieć pewność, że wszystko, co związane z fakturami jest w jak najlepszym porządku. Nie trzeba już dawać etatu księgowemu, wystarczy jeden pracownik, który nauczy się obsługiwać program pozwalający na rozliczanie faktur. Interfejs takiego programu jest bardzo przejrzysty i pozwala na szybkie zapoznanie się z jego funkcjonowaniem. Taka samodzielna księgowość daje możliwość zaoszczędzenia firmie dobrych kilka złotych.

Ale trzeba pobrać dobry program. Sporo firm stawia na tego rodzaju księgowość, bo na standardowej księgowości można więcej stracić niż zyskać w wielu sytuacjach. Nie dość, że zdarza się, iż księgowy mający cały etat nie za bardzo ma się, czym zająć, a znowu zupełny outsourcing księgowości bywa trudny i drogi. Wiadomo, że wiele jest zależne od tego, co tak rzeczywiście nasza firma potrzebuje.

Będą firmy, które muszą mieć księgowego ciągle w firmie, ale będą też takie, dla których księgowość internetowa okaże się oszczędnością. Dlatego powinniśmy zapisać wady i zalety każdej z opcji, by dowiedzieć się, która z nich będzie najbardziej pasująca dla naszego przedsiębiorstwa. Czasem tradycyjne rozwiązania okazują się dobre.