You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób młodzi przedsiębiorcy z technologicznej branży mogą zdobywać finansowanie swojej działalności.

on Jan 28, 2023
Firmy z informatycznych branż mogą rozwijać się bardzo szybko, niektóre w ciągu kilku lat osiągają międzynarodowe sukcesy. Bierze się to z tego, że przy obecnej globalizacji sprzedaży trafienie na odbiorców na drugim końcu świata nie stanowi żadnego problemu, a nowoczesne usługi i produkty doskonale się sprzedają. Zresztą największe internetowe firmy powstawały tak naprawdę w garażach, dzięki pracy, szczęściu i odpowiednim decyzjom stając się światowymi gigantami. Sukces taki jest możliwy do uzyskania przez każdego, kto ma interesujący pomysł i potrafi go przekuć na rzeczywisty produkt, z tego też powodu dużo firm próbuje zaistnieć wśród konkurencji. Sporo młodych osób otwiera jakieś firmy z nadzieją, że podbiją cały świat, i rzeczywiście wielu z nich się udaje. Lecz droga do takiego celu jest trudna i pełna niebezpieczeństw, a jednym z największych problemów, jakie czekają młodych biznesmenów są pieniądze. Posiadać pomysł to jedno, a przekuć go sprzedawalny produkt to całkowicie inna sprawa, niestety niekiedy będzie do tego potrzebne znacznie więcej pieniędzy, niż początkowo się zakładało.


Owijarka palet
Author: Vincent Sp. z o.o.
Source: http://www.vincent.pl/
Jednak młode firmy z technologicznej branży liczyć mogą na parę różnych metod pozyskiwania pieniędzy na swoją działalność - strona internetowa o autoryzowanym doradcay newconnect. Jednym z najpopularniejszych sposobów na finansowanie start up będzie znalezienie inwestora, jaki w zamian za pewną część udziałów wyłoży gotówkę na rozwój. W taki sposób działają różnego rodzaju inwestycyjne fundusze, ale też często niezależne osoby, nazywane aniołami biznesu. Jeśli wszystko się uda, to inwestorzy mogą sprzedać wszystkie swoje udziały, odpowiednio na tym zarabiając.

Wejdź do wpisu autora (https://www.workservice.pl/praca/obsluga-klienta/krakow/), jeżeli zaciekawiły Cię wiadomości zawarte w naszym poście. Tam znajdziesz znacznie więcej szczegółów.

Innym sposobem na dofinansowanie działania firmy, przeznaczonym raczej dla firm, jakie już mają odpowiednią pozycję na rynku, będzie wejście na giełdę, w przypadku firm technologicznych najlepszą opcją będzie tu Newconnect - sprawdź przykłady.


Żeby rozpocząć starania o wejście na parkiet konieczny jest autoryzowany doradca newconnect, jaki określi wszystkie potrzeby, przygotuje strategię działania i wszystko do końca przeprowadzi.