You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób pożyczyć pieniądze poza bankiem?

on Feb 14, 2015
pieniądze
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Pożyczka gotówkowa, to postać pożyczki finansowej, użyczana poprzez banki, jak i agencje poza-bankowe. Przyznawana jest na podstawie umowy cywilnoprawnej, zawartej zgodnie z prawidłami regulującymi prawa z obrębu kredytów konsumenckich, do których zalicza się też pożyczki od ręki. Jednak także ludziom żyjącym w dostatku od czasu do czasu brakuje funduszy na różnego rodzaju potrzeby.

Poza tym w życiu ludzkim stosunkowo często występują również momenty, w których dodatkowa gotówka jest niezwykle konieczna Nierzadko są to cele wiążące się z przyjemnościami i rozrywką, takie jak na przykład wakacyjne wyjazdy zagraniczne.
Pieniądze, Euro
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Rekomendowany przez dużą liczbę kredytobiorców najtańszy kredyt gotówkowy okazał się dotychczas dla wielu wyjściem z kłopotów finansowych. Rozwiązanie kłopotu z pieniędzmi w taki sposób to gwarancja oraz stuprocentowe zaufanie do banku.

Sporo ofert, jakie zapewnić mogą już teraz banki swoim klientom, nie tylko tym stałym, to opcje, które się opłacają, a co szczególnie ważne – zwrócą się w niedalekiej przyszłości. Zdarza się jednak także, że gotówka potrzebna jest w sytuacji pojawienia się nagłego zachorowania czy z powodu urazu. Dodatkową gotówkę można pożyczyć na różne sposoby.

Istnieje również kilka metod tego rodzaju pożyczki oprócz kredytu zaciąganego w banku. Jednym ze sposobów pożyczania pieniędzy znanym już od bardzo dawnych czasów są tak zwane pożyczki prywatne. Jak sama ich nazwa wskazuje, są to pożyczki, które uzyskiwane są bez udziału instytucji takich jak na przykład banki.

Jest to po prostu przekazanie gotówki od jednej osoby prywatnej do innej. Sposób zaciągania tego rodzaju pożyczki uzależniony jest od chęci obu stron, jak również nierzadko od łączących je zależności.
symbol zatrzymania pieniędzy
Author: The JH Photography
Source: http://www.flickr.com
Ważne jest, by sprecyzować parę ważnych elementów >>Dowiedz się jak zmienić kredyt na tańszy<< Przede wszystkim należy sprecyzować kwotę pożyczki.

Większa część ludzi określa w tym miejscu także oprocentowanie pożyczki. Niezwykle ważne dla obu stron jest także wyznaczenie ostatecznego terminu zwrotu.