You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób wybrać bank, aby założyć konto na start dla firmy?

on Feb 10, 2023
Każda osoba, jaka jest zdecydowana na zaczęcie własnej działalności gospodarczej, powinna założyć mbiznes konto start, dzięki któremu może w prosty sposób zarządzać swoją gotówką. Bogata oferta usług finansowych oraz niemały wybór instytucji bankowych sprawia, że podjęcie decyzji wcale nie jest najłatwiejsze. Czym wobec tego kierować się, jeśli i ty chciałbyś założyć takie konto?


Gotówka
Author: kstudenta
Source: http://www.sxc.hu
Mbiznes konto start jest to w wielu bankach nowy produkt finansowy, który ostatnimi czasy wszedł do oferty, dlatego nie zawsze odnajdziemy na jego temat wiele komentarzy - zobacz polecaną stronę. Jednakże jest wiele kwestii, na które musimy zawsze zwrócić uwagę, a pierwszym z nich to opłaty za konto. Podobnie jak w przypadku prywatnego rachunku znaczenie nie mają nie tylko koszty przelewów, ale także koszt karty debetowej czy wypłaty z bankomatów. Najkorzystniej jest wyszukać propozycję zapewniającą jak nieduże koszty, dzięki temu nie będziemy się obawiać, iż osłabimy swoje fundusze za częstymi przelewami, np. na obowiązki finansowe wobec ZUS-u. Czasem banki dają np. 5 darmowych przelewów na przestrzeni miesiąca albo zero zł za przelewy do urzędów, między innymi do Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Drugim czynnikiem są dodatkowe usługi powiązane z konkretnym rachunkiem. Wiele instytucji finansowych zapewnia ewentualność na przykład skorzystania z platform dla firm, zawierających wiele informacji odnośnie do prowadzenia księgowości (sprawdź propozycje firmy Account) czy zakładania osobistej witryny internetowej. Ponadto dobrze jest sprawdzić czy konto da się założyć w sieci. W dobie Internetu doceniamy rozwiązania, które nie wymuszają na nas chodzenia do instytucji finansowych albo oczekiwania w kolejkach, co zawsze zabiera niemało czasu. Najlepiej jest zrobić to w zaciszu własnego domu, gdy akurat mamy chwilę, aby się tym zająć.

Negocjacje biznesowe
Author: Kat Veilux
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zatem właśnie rozpoczynasz działalność gospodarczą bądź prowadzisz firmę nie dłużej niż 12 miesięcy, możesz założyć mbiznes konto start, nie zapominając, aby wybrać należytą ofertę, jaka będzie nam pasować pod każdym kątem. W przypadku wątpliwości można poradzić się doradcy finansowego, z jakiego pomocą decyzja będzie znacznie prostsza i nie będziesz się obawiać, iż określone rozwiązanie nie będzie odpowiednie dla prowadzonej przez ciebie działalności.