You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

W którym miejscu szukać dodatkowe środki finansowe

on Sep 23, 2021
Nieraz potrzebujemy dodatkowej gotówki. Potrzeby są przeróżne, czasem bagatelne jak na przykład zakup nowego piękniejszego telefonu bądź są to większe wydatki przykładowo potrzebny jest nieplanowany remont, bo innemu lokatorowi rozszczelniła się rura, a my na nieszczęście się nie ubezpieczyliśmy.

karty kredytowe
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com
Najlepszym wybiegiem będzie zadłużenie we własnym banku. Na nieszczęście czasami nie wypełniamy dosyć wymagających reguł. Wówczas pozostają dwa rozwiązania: pożyczka prywatna u familii czy też przyjaciół i poszukiwanie odmiennych alternatyw.

W najwyższym stopniu bezpieczna jest pożyczka od rodziny. Otrzymanie funduszy poprzez kredyt pozabankowy jest trochę bardziej niepewne. W pierwszej kolejności należy bez pośpiechu usiąść z kalkulatorem oraz długopisem i wyliczyć czy taki kredyt (polecamy kredyt dla przedsiębiorców) pozabankowy nam się opłaca. Wybornym pomysłem będzie posłuchanie pana proponującego nam kredyt, oraz odłożenie decyzji na dwa dni by przemyśleć tę sprawę.

Czy omawiany post jest według Ciebie godny uwagi? Jeśli tak, to bez wątpienia zainteresuje Cię też to wiarygodne źródło (https://www.account-pl.eu/o-nas) - traktuje o podobnej tematyce.

Doskonale byłoby gdybyśmy z otrzymanymi wnioskami przed podpisaniem ich skonsultowali się z prawnikiem, następnie przeanalizowali sprawę, i dopiero podjęli decyzję. Czytaj też

Oczywiście w żadnym przypadku nie wolno nam kierować się tylko reklamą albowiem okazać się może, iż dokonanie naszych planów może się odłożyć, albo kosztować nas o wiele więcej aniżeli jesteśmy w stanie przyjąć. Niezależnie od tego który sposób finansowania wybierzemy; pożyczkę prywatną u rodziny bądź kolegów czy kredyt pozabankowy, pożyczka owa zazwyczaj jest w pewien sposób zabezpieczona. Może tych metod być parę. Najbardziej popularne są pożyczki pod zastaw mieszkań, ale może to też być weksel . W tym ostatnim wypadku niebezpieczne jest sygnowanie weksli bez wymienionej kwoty, a jeżeli już się na to zdecydujemy koniecznym będzie podpisanie aneksu określającego maksymalną granicę kredytu, odmiennie okaziciel weksla będzie mógł domagać się zwrotu jakiejkolwiek kwoty. Więcej na

W przypadku przedsiębiorstw kredytowych najistotniejszą rzeczą (zanim jeszcze wstąpimy za próg lub wykręcimy numer telefonu) wskazane jest sprawdzić wyselekcjonowaną firmę na stronach Komisji Nadzoru Finansowego. Urząd ten publikuje katalog firm kredytowych wobec których prowadzone jest postępowanie w sprawie złamania przepisów prawa bankowego oraz finansowego. Powściągliwość o jakiej piszę jest niezbędna.