You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

WSTiE w Suchej Beskidzkiej - najlepsze kierunki kształcenia

on Jan 20, 2023
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Szeroka oferta oraz wysoki poziom oferowany przez uczelnię sprawiły, że szybko uzyskała szacunek wśród kandydatów na studentów, stając się liczącym się centrum edukacji.

WSTiE gwarantuje studentom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez uznanych wykładowców na najbardziej perspektywicznych kierunkach kształcenia. Uczelnia umożliwia naukę w trybie bolońskim, w skład którego wchodzą trzyletnie studia licencjackie oraz dwuletnie studia wyższe. W programie uczelni znajdują się również specjalistyczne studia podyplomowe ().

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Author: iStockphoto.com
Source: iStockphoto.com
Wśród licznych profili kształcenia oferowanych przez uczelnię, jednym z najpopularniejszych jest grafika komputerowa studia, które przygotowują studentów do pracy w branży informatycznym. W trakcie nauki, studenci uzyskują umiejętności z dziedziny programowania i systemów operacyjnych, hurtowni danych, multimediów i grafiki komputerowej. Dzięki przyswojonej wiedzy teoretycznej i umiejętnościom praktycznym, absolwenci mają sposobność znaleźć etat w firmach
przygotowujących i rozwijających oprogramowanie, projektujących bazy danych oraz firmach zajmujących się biznesem internetowym. Dla studentów zorientowanych na kierunki dające przyzwoite możliwości zawodowe oraz chcących ukończyć ciekawe studia informatyka (odejmowanie dat excel) jest zdecydowanie najkorzystniejszym wyborem.

Równie popularnym kierunkiem, proponowanym przez WSTiE jest turystyka i rekreacja. To studia wyposażające absolwenta w umiejętności pozwalające na pracę w przedsiębiorstwach z sektora turystycznego. Szkoła powala na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w dziedzinie usług turystycznych, takich jak obsługa grup turystycznych, planowanie imprez turystycznych czy działań promocyjnych.
W czasie edukacji, studenci poznają zasady działania przedsiębiorstw turystycznych, w zakresie ich zarządzania oraz uzyskują umiejętności wspierające skuteczną promocję.
Tok nauki uwzględnia odbycie praktyk w renomowanych przedsiębiorstwach oraz ukończenia licznych kursów rozszerzających umiejętności zawodowe studentów.
Wszystko to sprawia, że turystyka i rekreacja studia dające zadowalające perspektywy zawodowe.