You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Zaciekawiająca oferta PKO dla podróżników i osób wyjeżdżających w delegacje

on Sep 24, 2018
Dużo osób, które – z zamiłowania lub z powodów zawodowych – często podróżują po najróżniejszych zakątkach Polski , a także świata, wymagają stałego i komfortowego dostępu do swych środków. Wówczas wysoce użyteczne okazują się konta bankowe zapewniające bezpłatne wypłaty z bankomatów , a także przelewy w kraju.
Moneta
Author: Ryan Bodenstein
Source: http://www.flickr.com
Obecnie jednym z najwygodniejszych i najpowszechniejszych rozwiązań jest konto bez granic banku PKO. Oferuje on darmowe wypłacanie środków pieniężnych ze wszelkich bankomatów w kraju , a także zagranicą (także poza granicami Unii Europejskiej), darmową kartę kredytową , jak również trochę darmowych usług mających związek z obsługą konta – chociażby powiadomienia SMS, polecenia zapłaty , a także przelewy w granicach Polski – nie jedynie internetowe, ale też w placówce banku lub telefonicznie. W zamian potrzebna jest opłata 15 zł miesięcznie za samo posiadanie rachunku - konto firmowe alior (konto firmowe alior).

Choć wydaje się to cena duża, rzeczywiście jest to rozstrzygnięcie wysoce opłacalne dla podróżników – znaczna liczba banków wymaga opłat za wypłatę pieniędzy z bankomatów kolejnych firm, co może w trakcie intensywnego podróżowania kosztować o wiele więcej. Z tego powodu dla osób z reguły wyjeżdżających na spotkania biznesowe albo spragnionych wrażeń podróżnych jest to bardzo korzystna opcja i twórcy rachunku konto bez granic szukają
Wzrost wartości pieniądza
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
najczęściej konsumentów takiego rodzaju – słabiej opłaca się natomiast ludziom prowadzącym regularny tryb życia w jednym bądź dwóch miejscach, które zna od dawna.Co ciekawe, możliwe jest prowadzenie rachunku przez więcej, niż jedną osobę – jest to dobre rozstrzygnięcie dla osób w niesformalizowanych związkach, które często udają się na podróże.

Śledząc najróżniejsze komentarze na temat konta PKO konto bez granic można stwierdzić, iż teraz cieszy się ono wielkim zainteresowaniem i pozytywnymi komentarzami użytkowników. Na forach , jak również portalach o tematyce biznesowej niezależnych od PKO można przeczytać o wrażeniach z korzystania z tego konta – większość wydaje się zadowolona z reguł funkcjonowania rachunku, ceni wygodę , jak również niemałą transparentność zasad. Za dodatkowy atut można uznać także usługę autooszczędzanie, która według PKO umożliwia na pełne komfortu odkładanie drobnych kwot na minilokatę.

Konto bez granic jest dobrze dostosowane dla osób posiadających częsty dostęp do sieci w smartfonach , a także zaznajomionych z najnowocześniejszymi technologiami – osiagalne jest bezpłatne ściągnięcie aplikacji na smartfony, która pozwala na systematyczne weryfikowanie salda , jak również przelewy środków. Ponadto założenie konta również jest dla takich ludzi o wiele ułatwione – wniosek jest osiągalny do przesłania przez internet, a cała umowa zostaje przyniesiona poprzez kuriera.

Sprawdź też: http://www.wybierarka.pl/ (http://www.wybierarka.pl/)