You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Zadbaj o firmę z CRM

on Feb 21, 2015
chmura
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
W jakiejkolwiek dziedzinie naszego życia mamy nadzieję się odnaleźć jak najbardziej optymalne sposoby poradzenia sobie z sytuacją, jakie dają możliwość nam do końca wykorzystać tkwiący w nas potencjał. Tak samo się zachowujemy, w momencie gdy prowadzimy prywatną firmę. Na nasze szczęście, nowoczesna technika cały czas wyciąga do nas pomocną dłoń. Zawdzięczając innowacyjnym patentom z dziedziny informatyki mamy możliwość teraz sprawować kontrole nad naszym przedsiębiorstwem łatwiej, a też lepiej zabezpieczać je przed nagle się pojawiającymi awariami.

Asmax GIGA NAS-Print Serwer
Author: Veracomp SA
Source: Veracomp SA
Tą wygodę daje nam polecana wirtualizacja desktopów. Należy mimo wszystko posiadać świadomość, że te dwa procesy bardzo się od siebie różnią.
Infrastruktura internetowa
Author: Andrew Hart
Source: http://www.flickr.com
Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z roli którą systemy klimatyzacji spełniają w informatyce. Nawet prosty komputer wymaga chłodzenia, w przeciwnym wypadku maszyna przestanie działać.

Wniosek jest z tego taki, że dobrze działający wentylator to podstawa efektywnego działania komputera. Obok procesora pamięci wpływa on w dużym stopniu na wygodę używania komputera. Istotną własnością tego urządzenia będzie jego cicha praca, bowiem niełatwo jest wyobrazić sobie wydajną pracę przy użyciu komputera kiedy dekoncentruje nas nieznośne buczenie łopatek wirnika. Z racji faktu, iż internet jest obecnie ogólnodostępny, ciekawą ideą stała się możliwość przechowywania danych w tzw.

chmurach, czyli na zewnętrznych serwerach, zamiast na dysku komputera. CRM w chmurze umożliwia dostęp do danych w zasadzie z każdego miejsca na ziemi, co udoskonala naszą pracę. Dane "ulokowane" są na zabezpieczonym serwerze, a szyfrowane połączenie daje poufność otrzymywanych informacji. Konieczność zmiany lokalizacji siedziby przedsiębiorstwa pociąga za sobą szereg niebezpieczeństw dla cennych informacji składowanych na dyskach twardych firmowych komputerów.

Business continuity management wielką wagę przywiązuje właśnie do bezpieczeństwa infrastruktury IT firmy. Wypłynięcie informacji poza firmę może mieć poważne skutki nie tylko w postaci strat finansowych, ale również może pociągać za sobą następstwa prawne. Summa summarum, należy zainwestować w oprogramowanie CRM, np. Atende S.A, ponieważ dzięki temu przedsiębiorstwo będzie miała łatwy dostęp do koniecznych wiadomości, umożliwiających pracownikom lepiej zrozumieć biznes, działać szybciej acz bezpieczniej, a ostatecznie osiągać lepsze rezultaty biznesowe.