You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Krótki kurs z pierwszej pomocy może w perspektywie uratować życie

on Feb 14, 2023
Prawnym obowiązkiem wszystkich pracodawców jest zapewnić znajomość procedury reagowania w przypadku nieszczęśliwego wypadku. Dlatego też wymagane jest, żeby chociaż pewien procent kadry został w tym kierunku wyedukowany.
Zespół ratowników medycznych
Author: UN Ukraine
Source: http://www.flickr.com
Firmy zatrudniające niewielką liczbę pracowników z reguły wysyłają wszystkich bez wyjątku na profesjonalne szkolenia. W przypadku dużego przedsiębiorstwa bardziej opłaca się zorganizować instruktaż bezpośrednio w miejscu pracy. Podążając za zasadami bezpieczeństwa, kurs pierwszej pomocy dla firm stał się obowiązkowym wymaganiem i nie istnieją okoliczności zwalniające zwierzchnika z jego zaaranżowania, a tym samym - pozbawienie środowiska pracy osoby wyedukowanej w tym temacie. O przygotowanie niezbędnych instrukcji, które nie tylko umożliwią poznać teorię ratowania życia, lecz również idealnie przygotują do egzaminu zatroszczą się wynajęci nauczyciele. Jeśli chodzi o kurs pierwszej pomocy Zamość dysponuje wykwalifikowaną kadrą - Pierwsza pomoc przedmedyczna kursy w Zamościu Med-learn.


Po odbytym szkoleniu, każdy wypadek przy pracy stanie się możliwym do opanowania zdarzeniem, a pracownicy będą mogli sami opatrzyć poszkodowanych do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Kurs pierwszej pomocy dla firm z jednej strony stanowi obowiązek pracodawcy, natomiast z drugiej jest gwarancją bezpieczeństwa oraz zapewnieniem spokoju w sytuacjach kryzysowych. Kurs pierwszej pomocy Zamość, w postaci kompleksowej, zapewni wszystkim ubiegającym się przedsiębiorcom.

W pewną wiedzę należy się wyposażyć niezależnie od okazji do jej wykorzystania. Instruktaż pierwszej pomocy w nagłych wypadkach jest tego dobrym przykładem. Dlatego też nie odkładajmy tego w nieskończoność, aby przypadkiem nie było za późno.