You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Lean Management, czym jest?

on Feb 28, 2015
pracownik firmy
Author: Doc Searls
Source: http://www.flickr.com
Dobra sytuacja w miejscu pracy posiada zbawienny wpływ na efektywność pracy. To jasne, że dobrze zgrany zespół pracowniczy, który działa w atmosferze jasnych i porządnych norm, to wzór, do którego należy aspirować. W Polsce funkcjonuje mnóstwo przedsiębiorstw, które służą pomocą menagerom, by doskonalić atmosferę pracy.

Konsulting (informacje z http://www.4results.pl/o-nas/nasze-podejscie) to zasięgnięcie pomocy u topowych zawodowców od zarządzania firmą.
Firma konsultingowa
Author: KOMUnews
Source: http://www.flickr.com
Za opłatą kadra wytrenowanych doradców przypatrzy się dokładnie twojemu przedsiębiorstwu i wesprze dobrą radą w trudnych chwilach. Taka pomoc jest szczególnie użyteczna, gdy biznes przechodzi przez ważne przemiany biznesowe.

Mowa tu o takich działaniach, jak restrukturyzacja przedsiębiorstwa, korekta budżetu, fuzja z innym przedsiębiorstwem albo wejście na nowe rynki. Trzeba stawiać na pracowników.Doradztwo logistyczne pozwoli przekonać się, w jakim obszarze przydadzą się szkolenia biznesowe, który z team liderów powinien przejść coaching. Dobrze jest także pomyśleć o wprowadzeniu w korporacji zarządzania przez cele.

Jest to metoda zorientowana na efekty, więc niekoniecznie sprawdzi się w każdym z teamów. I tu, w oznajmieniu decyzji, w których działach wdrożyć ten system pomocna będzie akademia coachingu. W Polsce filozofia szczupłości znana i stosowana jest od końca lat 90. Liderem wdrożenia Lean Management jest Dolny Śląsk, gdzie już ponad 50 firm wykorzystuje techniki zarządzania przedsiębiorstwem oparte na zasadach eliminacji rozrzutności.

E-biznes, internet
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Coaching zaś koncentruje się na jednym pracowniku. Trener personalny, którego wynajmujemy, zostaje mentorem dla jednej osoby z drużyny zarządców. Coach ocenia pracownika przez jakiś czas, aby następnie zbudować diagnozę i doradzić modyfikacje nastawienia.

Jak można dowiedzieć się na http://www.4results.pl/uslugi/produkcja-i-logistyka/lean-management-six-sigma/, wdrożenie zasad tej nowatorskiej koncepcji jest związane z zarządzaniem zmianą w organizacji, albowiem LM to nie tylko zasady, ale głównie zarządzanie personelem, kształtowanie zachowań i postaw pracowników. Z tej przyczyny zarządzanie zmianą opiera się głównie na motywacji, komunikacji i przyjaznym nastawieniu do zmian wśród załogi - szczegóły na http://www.4results.pl/uslugi/rozwoj-ludzi/zmiana-w-organizacji/.