You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Nowości w sklepie zoologicznym czyli wszystko dla naszych pupili.

on Feb 14, 2015
pies
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Najważniejsza kwestia to oczywiście klatka dla gryzoni (tu znajdują się propozycje). Musi mieć dużo przestrzeni, aby nasz pupil mógł swobodnie się w niej poruszać każdego dnia. W klatce warto umieścić kilka ciekawych akcesoriów do zabawy, takich jak chociażby zabawki kong (na tej stronie więcej: http://www.zoologiczny.sklep.pl/Kong____108). Niezbędny okaże się również drapak. Najłatwiej jest zrobić zakupy w sklepach internetowych, które najczęściej zapewniają nam bardzo różnorodny asortyment, a oprócz tego zwykle ceny w nich są znacznie mniejsze niż w tradycyjnych sklepach.

Dodatkowo jest to z pewnością najlepsza forma dokonywania zakupów. Karma, zabawki albo też różnego rodzaju produkty zamówione w internetowym sklepie zoologicznym trafią od razu do nas. Planując wyjazd z naszym zwierzakiem okazuje się często, że musimy zabrać ze sobą nie mniej artykułów niż dla nas samych czy naszych dzieci - szczotki, kojce, gryzaki i karmy to tylko cześć tego, czego potrzebujemy w podróży. Bardzo istotnym aspektem podróży będzie to, w czym nasz podopieczny ma podróżować.
http://www.zoologiczny.sklep.pl/
Właściciele psów nie muszą się nad transporterem zastanawiać, ale nasze koty, dla bezpieczeństwa swojego i naszego muszą zostać umieszczone w specjalnym transporterze.

Dobry transporter dla kota zagwarantuje mu dostatecznie dużo miejsca i będzie miał wbudowane miseczki z woda i karmą. W przypadku kotów powinniśmy pamiętać także o zapewnieniu im miejsca do załatwienia swoich potrzeb fizjologicznych. Kuweta dla kota może być obudowana z ruchomym wejściem lub odkryta. Wybór zależy od zasobności naszego portfela i upodobań pupila - więcej: http://www.zoologiczny.sklep.pl/Transportery__39_80 Pragniemy urozmaicić naszemu pupilowi dietę? A może pragniemy wyszukać dla niego jakąś przekąskę, którą będziemy go mogli nagradzać za postępy w nauce, lub po prostu dawać mu między posiłkami? Warto wyjaśnić, iż są przeróżne przysmaki dla psów, które są dla nich tak samo zdrowe jak te podstawowe karmy, a które równocześnie są jak ciasteczka. Dodatkowo jeszcze mamy szansę się obkupić w takie specjalne kości, które nie tylko dokładają naszemu psu dalszych wartości odżywczych, lecz jeszcze zatroszczą się o jego zęby, gdyż będzie je miał szansę ćwiczyć i ostrzyć.

Dla fanów rybek, krabów, żółwi i podwodnych światów sklepy bogate są w akwarystyczny asortyment. Monumentalne akwaria z egzotycznymi stworzeniami i roślinnością kuszą z wystawy. Gdy uwielbiamy wodny świat i pragniemy posiadać coś oryginalnego w ogródku to oczko wodne z folii będzie idealnym sposobem. Dużo więcej na ten temat: na tej stronie Gryzonie to nazwa ogólna, ukryte jest pod nią bardzo wiele wszelkiego typu gatunków. Klatka, jak również różne akcesoria muszą zostać dostosowane właśnie do gatunku a także wielkości naszego pupila.

Najwięcej osób z gryzoni wybiera w głównej mierze chomiki, aczkolwiek ogromnym zainteresowaniem cieszą się też np. szynszyle oraz szczury. Każde z tych zwierząt uwielbia zabawę, a jednocześnie wymaga bardzo dużo ruchu każdego dnia. Musimy zatem klatkę wyposażyć w różnego rodzaju gadżety do zabawy. W sklepach obecnie znajdziemy wiele różnorodnych zabawek dla zwierząt, dlatego też każdy z całą pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila.