You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Sieć monitorów multimedialnych w reklamie

on Mar 30, 2023
Billboard to nośnik promocji o dużych wymiarach, na ogół występującym w kształcie tablicy, względnie plakatu. Używane są w reklamie zewnętrznej. Billboardy mają możliwość być podświetlone, ażeby były dostrzegalne w porze wieczornej. Billboardy Rzeszów są stałą reklamą, jaką spotykać można niemal wszędzie, nie jedynie w dużych miastach, ale też na wsiach, lub przydrożnych działkach.
billboardy oraz telebimy reklamowe
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Jej uniwersalność pozwala na komponowanie komunikatów reklamowych dla jakiejkolwiek grupy odbiorców. Billboard jest najstarszym nośnikiem promocji wielkoformatowej. Obszerne plakaty uwidoczniano już na początku ubiegłego wieku, przeważnie na fasadach budowli. Teraz billboardy Rzeszów montowane są również osobno na specjalnych słupach - ciekawy odnośnik.

reklama na billboardzie
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Interaktywny ekran jest wersją billboardu zapewniającym dostosowanie kampanii do poszczególnych zainteresowań klienta. Przynosi obszerną rozpiętość w doborze terminu, jak i rozciągłości otrzymania kampanii. Technologia cyfrowa dostarcza możliwość kształtowania zawartości reklamowych na bieżąco i pozwala na niezwykle rozbudowany kontakt z adresatem.

Największą zaletą mobilnego billboardu (Rzeszów) jest to, że nie jest on ograniczony do jakiegoś punktu, istnieje szansa poprowadzenia kampanii reklamowych w wyłonionych, najatrakcyjniejszych pozycjach w całego kraju. Znaczny ekran o ogromnej rozdzielczości, w połączeniu z preferencyjną pozycją gwarantuje dużą skuteczność emitowanego przekazu reklamowego.Tam, gdzie niezbędne jest szybkie montowanie i częsta zmiana lokalizacji reklamy, ruchomy LED jest najlepszym rozwiązaniem. Równowaga budowy, także zdalne sterowanie kątem ustawienia ekranu sprawia, że ruchomy ekran można postawić praktycznie w każdych warunkach i w każdym miejscu. Ruchoma reklama (reklamy świetlne) na dużym ekranie, przyciągnie spojrzenie każdego przechodnia i na pewno pozostanie zapamiętana.

Ten gatunek billboardu (Rzeszów) jest nośnikiem reklamy w odmianie ekranu wizyjnego, komponującego się z diod LED. Wyższością nad wielkoformatowym ekranem plazmowym jest widzialność obrazu pomimo dużego nasłonecznienia. Ten ekran można zainstalować zarówno na zewnątrz jak i w środku obiektu.