You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Szukasz metody na dobry przypływ gotówki? Zmień miejsce zatrudnienia i bądź agentem ubezpieczeniowym

on Apr 7, 2022
Pewne osoby kiepsko się czują, pracując dla kogoś i wypełniając powierzone zadania. Chcą osobiście zarządzać swymi obowiązkami i godzinami pracy. Podobne osoby zazwyczaj decydują się na uruchomienie swojej działalności gospodarczej lub firmy, pomyślną opcją dla nich może stać się też praca w charakterze agenta. Wtedy samodzielnie będą decydowali, jak pracują i jaką pensję dla siebie zyskają.

ubezpieczenie
Author: flickr.com
Source: flickr.com
Nasi rodacy chcą się ubezpieczaćPrzeróżne wypadki życiowe stawiają ludzi w obliczu wyzwań i ciężkich przeżyć. Nasi rodacy pragną chronić się na taką okoliczność i często planują zakupić ubezpieczenie oraz różne polisy. Zainteresowanie tym aspektem bywa tak znaczne, że wielkim uznaniem wśród osób szukających pracy może pochwalić się profesja pośrednika ubezpieczeniowego. Pośrednik ubezpieczeniowy zajmuje się jak już nazwa mówi: pośrednictwem pomiędzy towarzystwem ubezpieczeń a kontrahentem. Prezentuje propozycję, udziela informacji, zawiera umowę, jak też obsługuje klienta podczas składania wniosków o wypłatę świadczenia. Jego wynagrodzenie zależne jest od osiągniętych wyników - FMG International Sp. Akcyjna.

Powinieneś skończyć odpowiedni kurs

Osoby, które zdecydują się podążać tą drogą kariery, muszą ukończyć stosowny kurs agenta ubezpieczeniowego zakończony pomyślnie zdanym egzaminem. Informacji w temacie podobnych szkoleń można szukać w sieci albo zgłosić się bezpośrednio do jednostki, z którą pragnie się podpisać umowę. Po zaliczeniu egzaminu pracownik zawiera umowę agencyjną z jednostką ubezpieczeniową, z którą rozpoczyna współpracę. Powinno się wspomnieć również o tym, że ta forma pracy wymaga założenia własnej działalności gospodarczej.

umowa
Author: Victor
Source: http://www.flickr.com
Można poświęcać się temu w całości albo tylko dorabiać

Dużo przedsiębiorstw ubezpieczeniowych umożliwia własnym agentom rozpoczęcie kariery od dorywczej pracy. Wtenczas to od człowieka zależy, ile godzin pragnie poświęcać na pozyskiwanie nowych kontrahentów. Można pracować na etacie, a sprawami związanymi z ubezpieczeniowymi zajmować się już po wyjściu z firmy. Dzięki temu kariera agenta ubezpieczeniowego będzie sposobem na dodatkowy dopływ gotówki lub po prostu można powoli wprowadzać się w nowe obowiązki, bez pośpiechu, presji oraz stresu, że straci się podstawowe źródło dochodu, a praca (zobacz urlop) pośrednika nie przyniesie satysfakcjonujących dochodów - użyj tego linku.