You are here

spółka

Akcje wielkich spółek, czyli jak zostać posiadaczek cząstki majątku najpotężniejszych spółek w Polsce i na świecie.

Notowania giełdowe
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy z nas marzył albo w dalszym ciągu marzy o posiadaniu wielkiej firmy, która obraca funduszami na poziomie miliardów euro. Niestety będzie to wyjątkowo skomplikowane do zrealizowania, nie każdy z nas urodził się bardzo dobrym biznesmenem, aczkolwiek praktycznie każdy z nas może zainwestować w akcje najpotężniejszych spółek. Ale zacznijmy od podstaw. Czym w ogóle są akcje? Każda spółka należy do akcjonariuszy, czyli właścicieli akcji.

Inwestując na giełdzie w bezpieczne i przetestowane spółki kapitałowe mamy możliwość doskonale na tym wygrać

inwestycja
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Inwestowanie na giełdzie to fantastyczny sposób na zarabianie. Jest możliwość jeżeli wyśmienicie znamy giełdę dokonać z tego główny dochód, lecz też możemy traktować to jako kolejny sposób zarobku. Pamiętajmy o tym, że jest to część gry zatem zagrożenie jest brane pod uwagę.

W co należy zaopatrzyć naszą nowo powstałą firmę?

Artykuły biurowe
Author: Erich Ferdinand
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie własnej firmy to niewątpliwie marzenie dużej części z nas. Obok pracy na stałym miejscu zaangażowania jest to bowiem unikalna okazja, dzięki której uda się nam generować względnie spore przychody finansowe. Kluczem do sukcesu jest oczywiście znalezienie trafnego pomysłu na biznes, co w licznych przypadkach wywołuje nam liczne trudności.

Prawo fiskalne i jego kruczki. W jaki sposób się rozliczać aby nie popełnić pomyłki

Człowiek w hali produkcyjnej
Author: NASA's James Webb Space Telescope
Source: http://www.flickr.com
Problemy związane z rozliczeniami podatkowymi mogą pojawić się już na samym początku naszej przygody z podatkami. Kwestie podatkowe w Polsce mogą bywać bardzo utrudnione.

Wszystko pod pełną kontrolą - system SAP

szkolenie SAP
Author: alexvllv
Source: http://www.flickr.com
To wyzwanie realizuje część nauk informatycznych, zwana Enterprise Information Management, czyli EIM. Informatycy trudnią się ciągłym usprawnianiem prowadzenia firmy. PC są tu zatrudniane do ułatwiania procesu decyzyjnego – wskazują zarządcom, która możliwość przynosi dobre skutki. Informatycy od EIM starają się także skonstruować sprawne sieci biznesowe, tak aby wymiana danych w wewnątrz przedsiębiorstwa była jak najkorzystniejsza.