You are here

zyski

W jaki sposób wypełnić PIT-37 - wytyczne

program pit 2016 online
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com
Deklaracja PIT 37 jest najbardziej popularną deklaracją podatkową składaną w zwyczajnych wypadkach, gdy pracownik, zleceniobiorca albo rencista rozlicza swoje jedyne źródła dochodów rocznych.


Ta deklaracja nie jest dla Ciebie, kiedy rozliczasz pozarolniczą działalność gospodarczą czy też działy specjalne wytwórczości rolnej.

Jak pokierować działaniami marketingowymi firmy?

youtube
Source: pixabay.com
Każda firma, jaka aktualnie działa na rynku ma za obowiązek uzyskiwać jak najogromniejszy przychód pieniężny. Jest to bez wątpienia jej podstawowy cel, jaki realizowany jest za pomocą rozlicznych środków. W praktyce właściciele najczęściej decydują się za wszelką cenę kształtować jakość sprzedawanego artykułu czy też zaświadczanej usługi, co nie w każdym przypadku zwiększa zauważalność naszej marki pośród świadomości konsumentów.

Czemu trzeba się szkolić

szkolenia sprzedażowe
Author: Open Data Institute Knowledge for Everyone
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie niesłychanie dużo mówi się na temat pracy w korporacji. Fakty są niewątpliwie nieubłagalnie, wraz z biegiem czasu coraz większy odsetek młodych rozpoczyna swoją pracę w wszelkiego rodzaju i ogromnie szeroko rozumianych firmach biurowych. Właściciele firm w wielu przypadkach stają w tym czasie przed bardzo trudnym dylematem, jakim bez wątpliwości jest podniesienie efektywności i wydajności pracy.