You are here

zyski

Jak pokierować działaniami marketingowymi firmy?

youtube
Source: pixabay.com
Każda firma, jaka obecnie działa na rynku ma za obowiązek uzyskiwać jak największy przychód finansowy. Jest to niewątpliwie jej podstawowy cel, który urzeczywistniany jest za pomocą przeróżnych środków. W praktyce właściciele na ogół decydują się za każdą cenę kształtować jakość sprzedawanego artykułu czy też świadczonej usługi, co nie zawsze zwiększa dostrzegalność naszej marki pośród świadomości konsumentów.

W jaki sposób wypełnić PIT-37 - wytyczne

program pit 2016 online
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com
Deklaracja PIT 37 jest najpopularniejszą deklaracją podatkową składaną w zwykłych wypadkach, gdy zatrudniony, zleceniobiorca czy też rencista rozlicza własne jedyne źródła przychodów rocznych.


Ta deklaracja nie będzie dla Ciebie, kiedy rozliczasz pozarolniczą działalność gospodarczą czy też działy specjalne produkcji agrarnej.

Czemu trzeba się szkolić

szkolenia sprzedażowe
Author: Open Data Institute Knowledge for Everyone
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie niesłychanie dużo mówi się na temat pracy w korporacji. Fakty są niewątpliwie nieubłagalnie, wraz z biegiem czasu coraz większy odsetek młodych rozpoczyna swoją pracę w wszelkiego rodzaju i ogromnie szeroko rozumianych firmach biurowych. Właściciele firm w wielu przypadkach stają w tym czasie przed bardzo trudnym dylematem, jakim bez wątpliwości jest podniesienie efektywności i wydajności pracy.